Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki megszakításos módszer...

Aki megszakításos módszer mellett esett teherbe, végül kislányt vagy kisfiút szült? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A kérdés azért merült fel bennem, mert már van két gyönyörű kisfiúnk, s eddig gyógyszerrel védekeztünk egy újabb terhesség ellen, de a gyógyszerrel ciszták miatt le kellett állnom. Már nincs ciszta, de a védekezéssel hadilábon állunk. A gumit mindketten utáljuk, hormont nem szeretnék tovább szedni. Szeretnénk is meg nem is még egy babát. A férjem nagyon vágyik egy kislányra, ha biztosra mehetne, tuti gondolkodás nélkül vállalná. Én még egy kisfiúnak is tudnék ám örülni! :) Lényeg a lényeg, megszakításos módszer mellett döntöttünk. Tudjuk, így van egy minimális esélye a teherbeesésnek, de ha az élet úgy akarja, jöhet egy újabb baba. Csak azért írtam a kérdést, mert a módszer lényege, hogy a férfi "kint" élvez el. Ha véletlenül bejut a spermából vmi a hüvelybe, s netán eléri a petesejtet, akkor mire van nagyobb esély? Én úgy tudom, akikből kisfiúk lehetnek gyorsak, de hamar viharvertek lesznek, míg akikből a kislányok, azok lomhák, de kitartóak. Ne nézzetek hülyének, és ne hurrogjatok le, kérlek! Ez pusztán egy statisztikai kíváncsiság.

2016. szept. 13. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Hülyeség. Mindkettőre ugyanannyi az esély.
2016. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a megszakításos módszernek nincs köze a gyermek neméhez. Tesóméknak fiú lett belőle, barátnőmnek kétszer is lány.
2016. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se függ ettől a baba neme. Attól függ, hogy mikor "került be" spermium, és ahhoz képest mikor történik az ovu. Úgy lehet kicsit esélyesebb a másiknál. De ez a rendes aktusra is vonatkozik, nem csak megszakításra.
2016. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem a megszakításon van a hangsúly, hanem azon, hogy neked éppen akkor, vagy pár nappal később lesz a péd. Statisztika szerint ha pont akkor, nagyobb az esély a fiúra, ha később, akkor meg lányra. De persze ez csak statisztika, van rá bőven ellenpélda.
2016. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nics köze a nemehez. Lehet h veletlen de nekunk ugy lett lanyunk, h peteeres elott voltunk egyutt 2 es 3nappal utana mar nem de mondom.. lehet h veletlen
2016. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy a peteéréssel kapcsolatban van összefüggés. Előtte inkább lányra, alatta és utána egy nappal inkább fiúra van esély. De természetesen ez sem 100%. Tudom. Csak érdekelt, hogy végül mi lett. Én épp középidőben vagyok, a párom kivette időben, rajtam landolt a lényeg, de miután elmentem a mosdóba, úgy éreztem a hüvely környéke is olyan. Úgy tudom, bár kicsi az esély, de van, hogy bejuthatnak a hüvelybe a kiskatonák. De akkor a fiúk vagy a lányok a strapabíróbbak. Még egyszer mondom, nem lenne baj, ha baba lenne! Csak kíváncsi lettem volna, hogy aki így esett teherbe, végül milyen nemű babája lett.
2016. szept. 13. 12:13
 7/14 anonim ***** válasza:

Na, igy mar ertem kerdes lenyegèt!!:)

Szerintem mind ugyanolyan strapabiro a levegon.

De megszakitassal inkabb a tinik esnek teherbe.ha jol csinalkatok majdhogynem lehetetlen. Nekunk 6evig bevalt utana akartuk es ugy lett.. :)

2016. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19 évesen megszakítással lettem terhes a 9 napon,és átlag 25-27 napos ciklussal,nekem kislányom lett :)
2016. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Megszakitassal lettem moat terhes es ugy tunik lany lesz. Persze tippeltem is ra mert raadasul alug voltunk egyutt. Ettol fuggetlen persze az az 1 amikor tortent lehetett volna akar pont peteereskor ia.
2016. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a 2. baba jött össze megszakításosan, és lány lett. :)
2016. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!