Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hiszem elszámoltam magam?...

Azt hiszem elszámoltam magam? Ovuláció után 1 nappal voltunk együtt, szombatra (nem) várom.

Figyelt kérdés

Általában 32 naposak a ciklusaim (nagyon ritkán +-2 nap).


Hat napon keresztül volt termékeny folyásom, utolsó napja (sosem tapasztalt mennyiségben) 30-án volt.

Szeptember 1-én voltunk együtt a párommal.

31-én kellemetlenül fájt az alhasam, tehát valószínűleg akkor lehetett az ovulációm.


A körülményekre nem térnék ki, hogy hogy sikerült "mellélőni", de nem is érdekes, mert a férjemmel örülnénk neki, ha jönne a baba, csak még tudatosan nem terveztük volna.


Volt már így valaki akarva/akaratlanul?


Tegnap délutáni teszt őszerinte hófehér, én nem tudtam ilyen határozottan eldönteni. (x-epil)


Köszi! :)



#X-epil #ovuláció után 1 nappal
2016. szept. 13. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkoris lehet ha elszamoltad. Esely mindig van!!:) sztem tesztelj ujra 2nap mulva. Kesik mar ugye?
2016. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ovu után 1nappal már nem igazán esélyes a teherbe esés, mert a petesejt max 1 napot életképes. Szóval kevés úgy az esélye. De ha nem jön meg, tesztelj újra.
2016. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Legkorábban szombaton tesztelek újra - ha nem jön meg.
2016. szept. 14. 18:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Ok, majd írd meg az eredményt. Drukkolok, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd!
2016. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. szept. 15. 08:36
 6/11 A kérdező kommentje:
8-a óta vannak kisebb alhasi görcseim, a nap folyamán csak néha-néha, de mindennap tapasztaltam. Ma is jött 1-1, az egyik kicsit erősebb volt, rendesen fájt, ma már van barnás folyásom is, szóval valószínűleg meg fog jönni...
2016. szept. 15. 19:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Kovetkezo honapra keszulj ne bankodj!:))
2016. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na megjött végül?
2016. szept. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Megjött. De elég fura volt. 2 napig tartott, nem is volt annyira sötét...

Aztán mintha elvágták volna, a harmadik napon csak barna maszat jött, a negyediken pecsételt (fizikai munkát végeztem), aztán kb ennyi.


Négy hónap kihagyással most újra mérem a hőmérsékletemet, régebben mindig leesett mensi napján, vagy az előtti nap 36.5-re.

Most 15-étől újra mérem, aznap 36.8 volt, 16-án (amikor megjött) 36.9. Ez maradt is 19-éig, amikor lement 36.7-re, 21-én leesett 36.5-re (ciklus 7. napján!), gondoltam ok, akkor ez tényleg mensi volt... De ma megint magas, 36.8. Most megint megmértem, 37.2 (ébredés után 2 órával, és egyáltalán nem voltam idáig aktív).


Amúgy a nappali hőm a ciklus első felében soha nem megy ilyen magasra, alaphőm 36.5 szokott lenni.


Szóval most nem tudom mi van... Endokrinológiára amúgy is el akarok menni, mert pár hónap múlva szeretnénk rátérni komolyabban a babaprojektre, lehet a hormonjaimmal nem stimmel valami. Vagy teszteljek még egyszer biztos ami tuti? Ma úgyis el kell mennem egy drogériába.


Fejfájás + néha hányinger, puffadás van, + ráz a hideg is néha.


Betegség nem hiszem, hogy bujkálna bennem.


Ötlet?

2016. szept. 22. 09:25
 10/11 A kérdező kommentje:
Cicifájás sincs, vérzéskor sem volt olyan fájdalmas, mint amilyen lenni szokott.
2016. szept. 22. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!