Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk szeptember1...

Babát szeretnénk szeptember1 töl 4 ig együtt voltunk 5. Én megjött és 10 . én ujra voltunk együtt és 14. Reggelre barnás folyásom volt fáj a fejem 5 napja, szur a hasam, meg a mellem eresedik, és az is szurkál. Lehet baba?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ilyen hamar nem lennének tünetei. A szúrkálásokat meg szerintem inkább peteéré miatt érzed, ugyanis mg annak lesz ott az ideje.
2016. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül szexelsz, lehetsz terhes. Az első kimaradt menzesz időpontjától a terhességet már általában a terhességi teszt is kimutatja, terhes tünet viszont csak jóval később, a kimaradó menstruáció után pár héttel jelentkezik.
2016. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De eddig soha nem volt barnázásom és most reggel nagyot néztem és reménykedek nagyon hátha összejön :)
2016. szept. 14. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát a ciklus első felében nem baba miatt van a barnázás. Inkább valami hormonális gubanc szokott lenni.
2016. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem, amikor együtt voltatok, teljesen valószínűtlen, hogy ovulációd lett volna, mert az a ciklusod közepén van. A barnázás pedig nem a terhesség jele, maximum a beágyazódás jele lehetne, ami 7-10 nappal sikeres aktus után van, szóval sehogyan sem érthető a kérdésed. Szerintem akkor probálkozzatok, amikor ovulációd van, mert akkor tud összejönni a gyerek.
2016. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy van, ahogy az 5-ös válaszoló írja.

Egyenlőre nem is voltatok együtt termékeny időszakban. Persze, azt mondja a "fáma", hogy bármikor teherbe lehet esni, de gyakorlatilag nagyon nem így van. Megvan ennek a folyamata, ha már bele kezdtetek a próbálkozásba, illene tisztában lenni a dolgokkal.

Ezért írtam én is, hogy most a ciklus első felében tuti, hogy nem terhesség miatt barnáztál. Még ha a ciklus vége felé lennél, talál lehetne reménykedni, hogy beágyazódástól volt, de így nem.

Persze próbálkozzatok mindig, legyetek úgy együtt ahogy jól esik, de teherbe esni csak akkor fogsz mikor ovulációd van, az meg a ciklus közepe tájékán van.

2016. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kiss Nikike,még peteérésed sem volt...

5-e óta 10 nap telt el. Talán most kéne belendülni,és nem jeleket keresni már az első szex után,ami még csak nem is esélyes időben történt.

De csinálhatod így is,csak akkor a hónap végére garantáltad megbuggyansz a saját hüly eségedtől.

2016. szept. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vagy hasmenés
2016. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!