Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hét késés után jött meg a...

2 hét késés után jött meg a mensim erős görcsökkel de csak 3 napig tartott, ha terhes lettem volna tovább kellene tartania a mensinek?

Figyelt kérdés
csináltam tesztet de még korai volt
2010. ápr. 23. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Van akinek terhesen is megjön és akkor általában rövidebb, vagy más a színe (barnás) vagy állaga. Tehát nálad akár terhesség is szóbajöhet, ha késett és rövid is volt, de utalhat akár hormonális gondra is, legjobb az volna ha megnézetnéd magad dokinál, ő biztosat fog tudni mondani.
2010. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem voltál terhes, ha a teszt nem mutatta ki, mert már egy hét késés után általában látszódik. És szerintem is tovább kellett volna tartania, mert a terhességnél vastagabb a nyálkahártya ami leválik ha elvetélsz. De majd májusban hátha összejön neked is:) Szurkolok:)
2010. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem voltál terhes,bár nem írtad,mikor csináltad azt a "korai" tesztet.
2010. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én már vetéltem el 6 hetesen, és bizony az nagyon sokáig tartott, és sokkal több volt. Az átlag 4 napos menzimhez képest, 9 napig tartott.
2010. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!