Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tik mit szeretnétek kislányt...

Tik mit szeretnétek kislányt v kisfiút? Miért?

Figyelt kérdés
Tudom,mindenki azt mondaná h mindegy cs egészséges legyen...mégis ha választanátok ak mit szeretnétek?Én mondjuk először egy kisfiút szeretnék aztán vagy 2lányt vagy még egy fiút...persze egészségeseket...
2010. ápr. 23. 11:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
kislányt. mert félek a kisfiúk durva viselkedésétől,egyszerűen nem tudom kezelni őket,amikor bevadulnak.
2010. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

:)))Az első válaszoló nagyon aranyos!!!

Én inkább fiút szeretnék majd!!!!Persze lehet h én sem tudnék vele megbirkózni!!:)) De számomra sokkal de sokkal édesebbek a fiúk amikor kisebbek mint a lányok...!!!!!!

2010. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Tik:DDDDDDDD
2010. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mindig is 2 fiút akartam. Aztán elsőre lányom született, és nagyon boldog vagyok tőle. Remélem a második is lány lesz (még nem tudom, pocakban van).
2010. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elsőre kislányt szerettem volna, mert ők közelebb álnak a lelkemhez és az is lett. Bár megemlíteném, hogy felért vagy 3 fiúval, vagány, nagyszájú, de egy tündér is egyben. Aztán babát vártam megint és titkon reméltem, hogy lány lesz megint, mert én egy fiúval majd mit is kezdenék? Aztán kiderült,hogy FIÚ! Féltem egy kicsit, hogy durva lesz, nem lesz kedvem vele autókat nézegetni stb. Most már 18 hónapos és bújósabb mint a lányom volt. Anyás nagyon és nagy összhangban vagyunk egymással. imádom, soha nem cserélném lányra, valamint büszke is vagyok arra , hogy fiam is van. Szeretnék még babát és egy percig sem fogok rajta gondolkozni, hogy fiú, vagy lány legyen. Mindegy, csak legyen és egészséges. Csudi aranyosak a fiúk, ne félj tőlük!!!

2010. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én kisfiút szerettem volna elsőre mindig is, az is lett. Most pedig már úgy vagyok vele, hogy mindegy. Egy kislánynak is örülnénk, de olyan jó kisfiút nevelni, hogy ha a másik kettő is az lesz, akkor sem fogom rosszul érezni magam. Mindenesetre még egy évet biztosan várunk a kistesóval. :-)
2010. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Elsőre teljesen biztos voltam benne, hogy nekem csak fiam lehet. Be is vásároltam mindenből fiús cuccokat és gyönyörű kilányom lett:D A 2. babát azért szerette volna fiúnak, mert már lányom van, legyen fiam is. Úgy is lett. Most szeretnénk egy 3. babát is. A fiúk (férj, gyerek) fiút szeretnének, mi a lányommal kislányt. Lassan már úgy vagyok vele, hogy mindegy, csak jönne már:-) Ha sikerülne végre a 3. baba is, akkor azért a szívem mélyén kislányra vágynék.
2010. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem van fiú is,lány is!Tényleg bujósabb a fiam mint a lányom!:-)Most 3.babát várjuk és lányt szeretne mindenki!:-DDD
2010. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mindig is kislányt szerettem volna. El sem tudtam képzelni, hogy fiam is lehet.. Pedig lehet, sőt, lett is:)

Most már örülök, hogy a lányomnak/lányaimnek lesz egy idősebb bátyjuk, már ha lesznek. De sok gyereket szeretnénk, úgyhogy legalább az egyik csak lány lesz:)

Nagyon szeretem a fiamat és 1000 lányért sem adnám, de remélem lesz huga is.

2010. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
jaaaj én fiút, de nagyon:)!!! nem tudom megmagyarázni miért, talán mert mindig fiú barátaim voltak, jobban megtalálom velük a közös hangot, édesek, tündérek:) egy lányt én személy szerint egy picit jobban féltenék... de igazából mindegy:)
2010. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!