Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja pozitívat teszteltem....

2 napja pozitívat teszteltem. Mennyire biztos a terhességi teszt? Pozitív lehet fals eredmény?

Figyelt kérdés
Norcolutot szedtem, majd clostybegittel folytattam..jó időben voltunk együtt a doki szerint, és remélem igaza is lett.. A nemvàrt előtt 2 nappal halvàny pozitîvat teszteltem. Màsnap reggel is pozitívat teszteltem.. 11.én kell mennem dokihoz.. Szerintetek mennyi az esélye hogy a teszt hamis eredményt mutatott? A gyógyszerek nem befolyàsolhatjàk? Nagyon örülnénk a babànak, és màr nagyon beleéltem magam.
2016. szept. 30. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtt 1-2 nappal ha pozitív, akkor az az, szóval halkan lehet örülni.
2016. szept. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fals, nyugi! 😉
2016. szept. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Két teszt is pozitív, ez már tuti baba. Kapsz progeszteront? Nekem is clostyt kell szednem és az orvos szerint ilyenkor mindig adnak azt is ha sikeres a hónap.
2016. szept. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem volt szó nàlunk progeszteronról.. De gondolom ha megyek 11.-én akkor majd mondja hogyan tovàbb!:)) mostmàr csak azért imàdkozom hogy addig minden rendben legyen!:)
2016. szept. 30. 07:03
 5/5 anonim ***** válasza:
En 15-en megyek dokihoz most 4 hetes lehetek ugyhogy gratula :)
2016. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!