Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek melyik orvos a...

Szerintetek melyik orvos a felelötlen? Bövebben lent!

Figyelt kérdés
Az Én történetem a következö(még friss a történet):Kb 5-hetes terhes lehettem amikor elkezdtem barnázni,ami egész sötét barna volt,idönként meg egy-két csepp vér is volt.Rögtön hivtam a dokit,megvizsgált, méhen belül semmit nem látott,söt még méhenkivül sem,de továbbra is méhenkivülire gyanakodott,mivel minden tünet szerinte arra utal.Nem adott gyogyszert mert,ha méhenkivüli akkor nem kellene segiteni az életbe maradását,hátha a természet magátol megoldja.Vissza hivott 4-nap mulva és igaza lett,méhenkivül megtalálta.Azota is 3-naponta UH-ra járok,próbálja megtalálni a jó megoldást és csak akkor müteni,ha már más lehetöség nincs.Én maximálisan megbizok benne,már voltam más problémával nála és szerintem akkor is mindent ugy csinált,hogy lehetö legjobb megoldás legyen.Továbra is nála szeretnék maradni,de az ismeröseim,barátaim azt mondják,hogy szerintük felelötlen a doki és váltsak,mert meg sem probálta gyogyszerrel, ha barnázok akkor illik gyogyszert adni függetlenül attol ,hogy lát valamit vagy sem,meg rögtön nem mütött meg ahogy kiderült,hogy méhenkivüli.Bármikor hivom normálisan beszél és naponta érdeklödik,hogy minden rendbe van-e.Én a dokinak adok igazat,csak most egy kicsitt elbizonytalanodtam.Szerintetek mit csináljak,halgassak olyan emberekre akik nem is ismerik,vagy ne haggyam magamat befolyásolni?
2010. ápr. 24. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszolok, de a válaszadáshoz egy valamire jó lenne tudni még a választ: Ha bizonyítottan méhen kívüli a baba, és mivel erre gyanakodott, nem is akart gyógyszert adni, hgy nehogy megmaradjon, akkor ezek után mi a jó francra is vártok?? Hátha elmegy magától, vagy mire??? Én esküszöm ezt nem értem! L27
2010. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy a méhen kívüli terhességet azonnal meg kell szakítani, meg kell műteni.

Nem értem én sem, hogy mire vár az orvosod!?

2010. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azota volt már 2 nap eröss vérzésem és arra vár,hogy a magzat lehetséges,hogy elhalt,de azt csak töbszöri vérvétellel tudja alátámasztani,persze,ha fontos akkor megmüt csak nem akarja minden áron a petevezetéket szétbarmolni, már volt nögyogyászati mütétem és nem szeretne müteni csak ha már más megoldás nincs.
2010. ápr. 24. 15:24
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát megértem az ismerőseid, akik féltenek, mert ez nem kis kockázat, hogy vártok, mert ha rendesen beágyazódik a petevezetőbe, akkor nem hogy "szétbarmolni" kell, hanem egyenesen kivágni. Nem tudom, mire fel a kockázat, de a te tested, és a te döntésed. Azt azonban jobb, ha mérlegeled, hogy a többieket sem a rosszindulat vezérli, amikor azt mondják, ez az orvos talán nem a megfelelő..L27
2010. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Oké,elhiszem,hogy nekük van igazuk,csak nincs semmi életjel,nincs szikhollyag,legalábbis nemlátszik csak valami petezsák szerü,több orvost is odahivtak és mindenki azt mondta,hogy teljes kivizsgálás nélkül korai egyböl felelötlenül müteni,mert sokszor ilyen korai terhesség esetén gyakran felszivódik és elkerülhetö a mütét.
2010. ápr. 24. 15:35
 6/18 A kérdező kommentje:
Lehetséges,hogy én vagyok túl naiv.
2010. ápr. 24. 15:36
 7/18 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nem méhen kívüli terhességben, de nekem sem volt sem baba, sem szikhólyag. Az üres petezsák meg csak nőtt. Műteni kellett. Komplikáció lépett fel, aminek egyik oka lehetett az, hogy csak vártunk arra, hogy felszívódjon a petezsák.
2010. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nincs szándékom senkit sem meggyözni az érveléssel,csak annyit szeretnék irni,hogy a petezsák még mostanig nem nött,persze ezután minden lehetséges.Ha bármi eltérést észlel rögtön mütét.
2010. ápr. 24. 15:47
 9/18 anonim ***** válasza:
hát igazából nekem volt méhen kívülim, durva volt, belső vérzés, azonnali életmentő műtét és én nem voltam annyira rosszul, h erre kellett volna gyanakodni, nem vagyok orvos, de én is úgy hallottam, h általában műteni kell....az orvosod jónak tűnik, esetleg elmehetsz egy másikhoz is,nem kell rögtön váltani, csak egy másik véleménytől te is megnyugodnál......ja és mindentől függetlenül, ha elájulsz, v szédelegsz, hasfájás akkor azt tanácsolom h AZONNAL ügyelet
2010. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is jártam hasonlóan sajnos..volt kisebb barnázás aztán pár nap vérzés ..viszont méhen kivűl talált a doki egy petezsákot..azonnal beutalt a klinikára..nem ám otthonról járkáltam be, hanem állandó kórházi felügyelet volt..naponta nézegettek..nem műtöttek azonnal..pedig a debreceni klinika nagyon híres nőgyógyi téren, de azt mondták ez az eljárás ilyen esetben, megfigyelni..egy hétig voltam bent, gyógyszert nem kaptam semmit, és a hetedik napon már nem látták az üres petezsákot sem..eltünt teljesen..felszívódott..így nem kellett műteni.
2010. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!