Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt után hányadik...

Clostilbegyt után hányadik napon van peteérés?

Figyelt kérdés
5.naptól kell szednem napi kettöt. 12. Már megyek uh- ra. Létezik,hogy ilyen hamar lesz tőle peteérés?
2016. okt. 11. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni, ki hogy reagál rá, tehát ezt nem lehet konkrétan megmondani, mármint hogy nálad mikor lesz. Én 3. naptól szedtem 5 napig, napi 3-at, amikor végre csinált értékelhető tüszőt (napi 2-vel nem), 12. napon volt 18 mm-es a domináns tüszőm. Aznap beadtam a repesztőszurit este, így 14. nap reggelére már volt peteérés.
2016. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vilcsianyuja ***** válasza:
A peteérés több napos-hetes folyamat, a tüszőrepedés van középidőben, 14-15. nap körül. 12. nap ideális arra, hogy megnézze a doki, van-e érőben lévő tüsződ, mekkora, mikor lehet tüszőrepesztőt injekciót adni, nem stimulált-e túl a gyógyszer (nem érik-e túl sok pete). Ha tüszőrepedés után mennél, 15. napon mondjuk, lehet, hogy a dokid már semmit sem látna. Se azt, hogy hány volt, hogy mekkorák voltak, hogy felszívódtak-e vagy megrepedtek. Ezért fontos előtte menni.
2016. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!