Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell lányt "csinálni"?

Hogyan kell lányt "csinálni"?

Figyelt kérdés
Nem kell ám megbotránkozni a kérdésen, de kiváncsi vagyok ki milyen praktikákat mond. Van egy gyönyörű fiúnk aki szerelmes anyájába és a világon semmi probléma nem lenne, hogyha még egy ilyen kis hősszerelmes érkezne a családunkba, de gondolom mindenki a vegyespárosra hajaz.. :O) Érdekes, de úgy tünt fel nekem, hogy van lányidény és fiúidény. Amikor a fiam született akkor körülöttem szinte csak fiúk születtek előtte 1 évvel meg csak csajok :)
2010. ápr. 25. 16:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem botránkozok meg a kérdésen, de nincs erre praktika! Ha lenne, bizonyos helyeken már rég megoldották volna, hogy csak fiúörökösök vagy csak lányok szülessenek.


Kutatják ugyan a miérteket és hogyanokat, de általánosságban annyi, hogy 50% az esély arra, hogy fiú, 50% az esély arra, hogy lány születik, és ezt házi dolgok nem befolyásolják.


Olvastad már Janikovszky Éva két kiskönyvét? )Örülj, hogy fiú! és Örülj, hogy lány!) :)

2010. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Hozzáteszem: az apán múlik az egész, pontosabban azon a spermiumon, ami eléri a petesejtet, X vagy Y kromoszómát ad.
2010. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
a közösülés időzítésének lehet hatása. Az Y-kromoszómát tartalmazó ondósejtek gyorsabban úsznak,de rövidebb ideig maradnak életben, mint az X-et vivők. Úgyhogy ha egy pár pontosan az ovuláció idejére időzíti a közösülést, a gyorsabb-úszó hím spermáknak előnyük van, és a fiúgyermek nemzése is valószínűbb, de csak alig. Ha az időzítés egy-két nappal korábbra történik, a férfi spermákból több pusztul el, és egy kislány fogantatása kicsit valószínűbb.
2010. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%

Nyisd ki a szádat mikor d...tok :)

Akkor talán puncis lesz :)

2010. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Szia Én ezt találtam:


A férfiak két féle spermiummal rendelkeznek: az egyik X kromoszómát hordoz, a másik Y-t. A női petesejt mindig X-t tartalmaz. Ha ezt egy X-es spermium termékenyíti meg, akkor XX - tehát kislány lesz a baba. Ha Y-os , akkor XY -tehát fiú. Dr. Shettles szerint az Y-os spermiumok kisebbek, gyengébbek, de gyorsabbak, az X-esek nagyobbak, erősebbek , de lassabbak.


Tehát ha az ovulációkor szeretkezünk, fiú utódra van nagyobb esély a gyorsan úszó hímspermiumok miatt. Ha viszont 3 vagy több nappal az ovulácó előtt tesszük ezt, akkor vszínű kislányunk lesz, mert meg kell várni, míg a petesejt megérik, és erre a hosszabb ideig életképes X -spermiumok alkalmasabbak. Előtte 2 nappal és utána pár napig ismét a fiúk vannak előnyben. Előtte 2 nappal az esély lány:fiú = 1:1.



Tippek és Trükkök


Befolyásoló körülmények, avagy mit tegyünk, hogy fiunk/lányunk szülessen?!



Fontos dolog a pH:

A savas környezet a kislányoknak kedvez, mert elpusztítja az Y-spermiumokat ( közösülés előtt ecetes-vizes hüvelyöblítés ) . A lúgos a kisfiúknak ( szódabikarbónás-vizes öblítés ). Például orgazmusnál a hüvely lúgosabb lesz, ez a fiúknak kedvez. Ha viszont lányt szeretnék, le kéne mondani róla- már, aki ezt bevállalja. . .


Behatolás mélysége:

A hüvely bemenete a legsavasabb. , így mély behatolásnál a fiúnak, felszínesebbnél a lánynak van nagyobb esélye. Misszionárius-pózban lányoké, hátulról történő behatoláskor fiúké az előny.


Spermium-szám:

Az alacsony mennyiség egyiknek sem kedvez, de a spermiumok magas száma a fiúutódokat részesíti előnyben.


Megfelelő időzítés, és szünet:

Ha fiút szeretnénk, a megfelelő idő ugye az ovuláció előtti 2. napon keződik. Ezt megelőzően 3-4 napig ne szeretkezzünk, aztán persze mindent bele! Kislány utódért pedig szeretkezzünkminden nap amennyit csak lehet, de ovuláció előtt 3 nappal álljunk meg. (húha. . . )


Hőmérséklet:

A herék nem hiába vannak a testen kívül a herezacskóban- nekik a testhőmérsékletnél alacsonyabb hő a kedvező. Ha fiút szeretne egy pár, a férfinak ajánlott közvetlenül a közösülés előtt forró fürdőt venni, ha lányt, akkor a szobahő a legjobb. Például előtte "meztelenkedjen" egy kicsit.


Kávé:

Fiú nemzése érdekében ajánlott a férfinak közvetlenül az aktus előőtt egy csésze kávét elfogyasztania. Ennek nem ismert a hatásmódja, de a tapasztalat szerint ez is az Y-os spermiumoknak segít.


Érdekességek:


Megfigyelés, hogy a házasságban élők kapcsolatából gyakrabban születik fiú. A fiú:lány arány 106:100.


Japán és dán orvosok szerint a közösülés utáni dohányzás csökkenti a fiú utód nemzésének lehetőségét.


Brit kutatók szerint pedig a vegetáriánusok között több lány születik.


Az étrend befolyásoló hatása


Az ásványi anyagok állítólag nagyon fontos szerepet játszanak. Ezt állatkísérletekkel vizsgálták. Ha káliumban és nátriumban gazdag ételt fogyaszt a leendő állat-anyuka, akkor 70-80% az esélye, hogy kisfia születik. Ha sok magnéziumot és kálciumot eszik, akkor ugyanennyi, hogy lány.



Ha lányt szeretnénk:


Sok kálcium, kevés só!


Ajánlott:


· tejtermékek ( kivéve a sajt )


· gabonafélék - rizs


· húsfélék - szárnyasok


· zöldségek - saláta, zöldbab, spenót


· gyümölcsök - ananász, alma, mandarin, dinnye, körte, eper


Nem ajánlott:


· sajt ( sós )


· elkészített gabonafélék ( cornflakes, tészta )


· zöldségek ( burgonya, bab, lencse )


· füstölt hús, felvágott, sertés


· füstölt hal, tenger gyümölcsei


· konzerves gyümölcsök, banán, datolya


· sárgabarack, cseresznye, őszibarack, aszalt gyümölcs


· készételek ( konzerv, sózott vaj, csoki )



Ha fiút szeretnénk:


Ajánlott:


· sós ételek


· bármilyen húsféle, legjobbak a hirtelen sültek


· zöldség - bármi, ami nem spenót, saláta


· kenyér, tészta


Nem ajánlott:


· tej ( tejcukor miatt )


· spenót, zölbab, saláta


· tojás

2010. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

[link]

Előző vagyok még ezt találtam!

2010. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ovukor fogant a lányom, de az étkezést alá tudom támasztani.
2010. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a sok hozzászólást, ígérem hogyha sikerül a gyermekáldás beszámolok, ki lett a vége :O)

Igyekszünk betartani, de én is ezt az ovu előtt 3 nappal stoppot ismertem és talán ez a "leghihetőbb" :O)

2010. ápr. 26. 19:10
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Tegnapi 17:38 és 17:43-as vagyok!

Még soha nem írtam a pontok miatt mert nem érdekelt!

De most elégé le lettem pontozva csak nem értem miért utána néztem többször is, hogy válaszolni tudjak jót és még is le lettem pontozva :(

Na mindegy! Sok sikert a kis csajszihoz!DRUKKOLOK!

2010. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!