Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon nagy kerdessel fordulne...

Acs .Barbara kérdése:

Nagyon nagy kerdessel fordulnek hozzadok! Egy hetet kesett a menstruaciom! Ma viszont furcsa dolgokat eszleltem. Elmentem wc re mert nagyon surun kell napok ota pisilnem. De nem vagyok felfazva. Szerintetek?

Figyelt kérdés

De sajnos aggaszt valami ma meg jott vagy nem is tudom hogy hogy mondjam.

Eleg elenk piros a verzes de viszont eleg nagy alvadt vercsomok jonnek belollem. De csak ha elmegyek pisilni. A betetem szinte tiszta egy pecset foltnyi ver van benne. Nagyon szurkal a jobb oldalon amitol neha ossze randulok. Pl ha nevetek vagy kiegyenesedek. A fejem nagyon faj. Es hanyingerem van. De sosem kesett ennyit es olyan furan erzem magam a teszt negativ. Valakinek hasonlo sztori vagy tud tanacsot adni? Igy kizart a terhesseg?


2016. okt. 19. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem vagy terhes, viszont nézesd meg nincs-e cisztád.
2016. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem minél előb menj dokihoz mert valami nagyon nincs rendben veled.
2016. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt tavaly ilyesmi problémám. Késett, aztán megjött, de nagyon sok és darabos (előtte nem volt ilyen), és folyamatosan éreztem vmi furát bal oldalt. Kiderült, hogy egy ciszta miatt volt, ami szerencsére következő hónapra magától eltűnt.
2016. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet egy mehen kivuli terhesseg ami eletveszelyes. En azonnal mennek a korhazba.
2016. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi ez szurkal valamikor gorcsolget de a betetbe szinte semmi. De a fejem nagyon sokat faj es allandoan ehes vagyok
2016. okt. 19. 21:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Jovoheten megyek a nogyogyaszhoz!
2016. okt. 19. 21:25
 7/7 anonim válasza:
Kiderült mi volt a baj? Jelenleg ugyan így vagyok èn is!
2017. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!