Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
3 hete minden hétvégén együtt voltam a barátommal este is meg reggel is volt szex.védekeztünk mindwn alkalommal és nem is szakadt el a gumi soha. Mult honapba akkor szeptember 20.an jött meg , és most oktober 18.án kellett volna megjonnie,de már 5 napja késik de 3 napja elkezdett fájni már a mellem és a hasam kicsit szurkal. Vajon megfog hamarosan jonni? Vagy mit tudok csinálni hogy megjojjon? Előre is köszönöm válaszaitokat! És segítségeiteket! 17/L

2016. okt. 23. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak várni tudsz mást nem nagyon tehetsz. Ilyen fiatalon még normális ha késik. De ha az megnyugtat csinálj egy tesztet.
2016. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is ennyi idősen még normális ha késik

De szerintem is ha úgy nyugodtabb vagy csinálj egy tesztet

2016. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jön meg 6. Napja de ma görcsolt a hasam meg kis hanyingerem volt delben és ennyi
2016. okt. 24. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet.

Rossmannba 400 Ft-tól már lehet kapni.

2016. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért tesztelj egyet!
2016. okt. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem és negatív lett :)
2016. okt. 27. 17:34
 7/7 A kérdező kommentje:
30.án is teszteltem és az is negatív lett
2016. nov. 1. 07:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!