Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi bajom lehet (bővebben lent)?

Mi bajom lehet (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azzal a problémával fordulnék hozzátok, hogy nem tudom vajon mi okozza a tüneteimet. Augusztusban voltam nőgyógyásznál mivel nem állt be rendesen a menstruációm és felírt mastodynon cseppeket (nem biztos, hogy jól írom) meg folsavat. Augusztus végén sajnos történt egy kis baleset (elszakadt az óvszer) ezért esemény utáni tablettát kellett bevennem. Rá 9-10 napra meg is jött. Viszont nem olyan volt mint szokott. Érzékelhetően kevesebb volt (nem sokkal de észre lehetett venni) és a szokásos 6-7 nap helyett csak 5 napig tartott. Utána csináltam teszteket amik mind negatívak lettek. Majd most (egy picivel több mint egy hónappal az előző menstruacio után) megint megjött és ugyan ez volt. 5 napra szinte elmúlt és érzékelhetően kevesebb volt. Nem tudom, hogy ez mi lenne? Holnap ellovok egy tesztet biztos ami biztos alapon. Ez lehet terhesség vagy csak kezd "beállni" és ezért kevesebb? Esetleg a cseppek okozhatnak ilyen "mellékhatást" Előre is köszönöm a válaszokat

2016. okt. 23. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Máskor is volt már ilyen?
2016. okt. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hinnem h terhes vagy mas hormonalus problema lehet es akar a kapott cseppek mellekhatasa.
2016. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 2x is megjött akkor nem valószínű terhesség. Pláne 5 napos menzesszel. Akinek "megjön" is 1-2 napos maszatolásról szokott írni, nem is igazi menziről.
2016. okt. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem te a harmadik lány vagy aki ezt tapasztalja az "esemény utáni tabletta" után. Azért ez egy nagy beavatkozás a szervezet számára, lehet idő kell míg beáll. Viszont lehet a cseppek mellékhatása is, az ilyen gyógynövény készítmények szedésénél előfordulhat átmeneti probléma, mielőtt rendeződik a helyzet. Én azt csinálnám hogy egyelőre nem csinálnék semmit. Szedném tovább a cseppeket még 1-2 ciklusban (időt hagyva a cseppeknek hogy hassanak ha akarnak) és ha ugyanúgy fennáll a probléma, akkor abbahagynám a szedését.

Tesztet is ellőhetsz a biztonság kedvéért, bár kétlem hogy baba lenne és azt is megteheted hogy visszamész a dokihoz és kikéred a véleményét.

2016. okt. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket és azt is hogy normális válaszokat adtatok. Tudom, hogy én vagyok a millió meg eggyedik lány aki ilyenekről vagy ehhez hasonló témában kérdez. Mindenkinek ment a zöldkéz.
2016. okt. 24. 09:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Végülis terhes vagy? Lehetséges apa?
2016. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!