Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs tojasfeherje szeru...

Nincs tojasfeherje szeru nyákom, gondot jelent?

Figyelt kérdés

Volt igy mas is es terhes lett?

Masik gondom, hogy voltam tobbszor dokinal peteerest kovettuk, minden rendben volt mindig mègis ra 9-11napra megjon. Ha januarig nem jon a baba, akkor kapok erre vmi gyogyszert. Milyen gyogyszert adnak erre?


2016. okt. 24. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

A nyák nincs mindenkinél, nem jelent semmit. Akinél van, annál se feltétlenül minden hónapban. Szóval ez nem gond.


Rövid a luteális fázisod, ez azt jelenti, hogy bár van peteérés, utána mégsem termelődik elég progeszteron, ami kell ahhoz, hogy a baba megtapadjon és ne váljon le a nyálkahártya. Ez egyszerű progeszeron pótlással (Duphaston, vagy Utrogestán gyógyszerrel) orvosoható probléma. Semmi vész, nyugi. :)

2016. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon megnyugtattál!!:)
2016. okt. 24. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem minden ciklusban van nyákom mégsem minden hónapban van ovum. Nem függ össze. Az UH egyébként pontosabb ovu figyelésére, mint a nyák úgyhogy ne aggódj emiatt!

Progeszteronhiány a rövid luteális fázis. Semmi menthetetlen, nyugi!

2016. okt. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi.:) kezdek megnyugodnj
2016. okt. 26. 10:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat nem nagyon Jon ossze azota sem.:(
2017. jan. 21. 18:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Bar miota volt egy nagyon nagy cisztám es norcolutot kaptam, azota a luteális f.-ow pontosan 14napos
2017. jan. 21. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!