Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mit jelenthet? Terhes lehetek?

Ez mit jelenthet? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, fél éve együtt vagyunk a barátommal, és okt. 28.-án feküdtünk le először, akkor vesztettem el a szüzességem. Sajnos kiszakadt a gumi, de a barátom nem élvezett belém, de ez nem biztos támpont, ettől még rácseppenhetett vagy az előváladék okozhat problémát, mert csak az aktus végén vettük észre hogy kiszakadt. Rá 12 órára vettem be esemény utánit, 2adagban(12 óra eltéréssel) és be is lázasodtam tőle. Másnap pici barna folyásom volt, ma (okt. 30) pedig este jött egy kis eleven vér. Ez jót jelent? Segítsetek kérlek! Nagyon ideges vagyok.

2016. okt. 30. 21:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött rendesen, szerintem mostmár tesztet sem szükséges csinálni, ilyen teljesen normál mennyiségű alvadt vér és menstruáció mellett.
2016. nov. 5. 06:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!