Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hétig tarthat a beágyazódási...

1 hétig tarthat a beágyazódási vérzés vagy menstruáció lesz ebből?

Figyelt kérdés

3 napja lett egy extra halvány tesztem,azóta nem is teszteltem mert tényleg olyan halvány volt hogy akár még hibás is lehetett. Jártam már így. A tesztet 13.dpo-n csináltam és kb 10.dpo óta barnázgatok. Az első 5 napban a következőképp zajlott:

1.nap pici,egyszeri esetként törlésnél.

2.nap semmi

3.nap semmi

4.nap szintén csak törlésn de ott icipici vér is volt.

5.nap csak törlésnél

6.nap itt már a tisztaságin is nyomot hagyott picit de törlésnél meg nincs :/


Bocsi hogy részleteztem..de talán így átláthatóbb.


2016. nov. 3. 08:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Tehát azért nem is teszteltem mert ugye jelentkezett ez a barnázás és azthittem megjön,de már fura hogy 1 hete tart..
2016. nov. 3. 08:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Beágyazódási vérzés nem lehet egy hét, az max néhány csepp, az is nagyon kevés nőnek van.

Szerintem meg érdemes lenne újabb tesztet csinálni. Ha volt beágyazódás napokkal ezelőtt, akkor már jól látható pozit kellene tesztelned.

Halvány teszt esetén nem butaság 2-3 naponta ismételni, én ki sem bírtam volna :))

2016. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azthittem megjön :/

De akkor veszek ma egy tesztet!

2016. nov. 3. 09:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi volt kedves kérdező?
2017. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!