Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 gyerekes anyukák hogy dőlt...

3 gyerekes anyukák hogy dőlt el hogy jöjjön a harmadik gyerek akartátok vagy becsúszott?

Figyelt kérdés
Én szeretnék harmadikat csak nem tudom hogy mennyire befolyásolná a nagyokat hogy 8 év különbséggel érkezne a pici. a nagy 10 éves(lány) a kicsi 8(fiú) és a picit most tervezzük.Hogy fognak összeszokni?
2010. ápr. 28. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

öcsém 6 éves, húgom 15 én 19-szerintem jól összeszoktunk:)

Nem lesz ebből baj, sőt a nagyobb gyerekeid olyan korban vannak, h már vigyázni is tudnak a kicsire!

Sok sikert a 3. babához!;)

2010. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jaj de örülök hogy egy olyan ember írt akinek két kisebb tesója van azt akarom tőled kérdezni hogy nem éreztétek nyűgnek a kicsit?
2010. ápr. 28. 11:21
 3/13 A kérdező kommentje:
Anyumnak is két kisebb testvére van köztük 6 és 16 év a kór különbség anyum 49 a húga 43 és a legkisebb pedig 33.Úgy vettem észre hogy a középső testvér háttérbe szorul levegőnek nézik.Jobban egyezik a nagy a legkisebbel.
2010. ápr. 28. 11:32
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a nagy 18, az ikrek 12 évesek, a kicsi 15 hónapos.

Mindegyik nagyok szereti a picit, s egymást is, pedig "csak" féltestvérek.

Soha nem láttam rajtuk, hogy valami miatt zavarná őket a kicsi, se féltékenyek nem voltak rá!

2010. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Mi már a 3.babát várjuk,5és3év lesz köztük..én ugy gondolom bármilyen életkorban érkezik a 3.gyerek "nevelés" kérdése a dolog!

Vágjatok bele ha szeretnétek még egy gyereket:-))Hajrá!

2010. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Unokatesóméknál pont ez volt a felállás,mint nálatok, mikor becsúszott a 3. gyerkőc:) Imádták a kistesót és mi is. Vigyáztak rá, gondoskodtak róla, együtt hordtuk délután haza oviból. Nincs ezzel semmi baj:)

2010. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia kedves Kérdező!:)

Egyáltalán nem éreztük nyűgnek az öcsénket!

Szerettünk vele foglalkozni!

Végülis az igaz, h én jobban kijövök vele mint húgom, de szerintem ez inkább a húgom nehéz természetéből adódik.

2010. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk még sajna nincs 3. baba, de nagyon rajta vagyunk:D A nagylányom 18 éves, a fiam 10. Szerinem nem lesz semmi gond, hogy ha jön a picuri, már Ők is várják, sokat beszélgettünk erről.
2010. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok a legkiseebb,4-en vagyunk. A 12 év,11 év és 5 év a korkülömbség a tesóim és köztem. Hihetetlen,mennyire össze tartottunk!! Ma is,ha egyikünk bajban van,egyből ugrik a többi. De ha egyikünket öröm éri,mindenki örül! A legnagyobb örült nekem a legjobban,mert 2 öcsi után már nagyon vágyott 1 hugira. Igaz,anyuéknak csak becsúsztam.

Szerintem nem lesz gond, a lányod élvezni fogja,a pesztrálkodást,el fog olvadni. A fiad is biztos nagyon fogja szeretni. Ha jön a kistesó,vond be őket az esti fürdetésbe. Élvezni fogják a fiatalok!!!


Amúgy most én is 2 gyerkőc anyukája vagyok,ők még kicsik,de lehet hamarosan 3-an lesznek... ha addig semmi nem lesz,akkor du. veszem a tesztet.

2010. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A mai vagyok,és ha érdekel,megírom,hogy halványan ott van a 2. csík a teszten:) szóval,hamarosan jön a harmadik:)
2010. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!