Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkellene kezdenem szedni az...

Elkellene kezdenem szedni az utrogestant? Az orvos azt mondta ha megvolt az ovum kezdjem el. Na de ilyen koran letezik hogy meg lett volna? Valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
[link]
2016. nov. 9. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább valami hormonális gebasz van, főleg ezekkel a pecsételésekkel. Biztos nem volt még ovu, ennyi volt a hőd a ciklus elején is, azzal van most is totál egy szinten, azért, mert volt egy leesés, még nem volt meg az ovu.
2016. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Progreszteronom alacsony. Azt tudom. 3 honapja szednem kell az agnus cactust is. Doki annyit nondott ovu utan utro hasznalata kotelezo. Koszonom a valaszodat. Varok.
2016. nov. 9. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem uh-val követte a doki a ciklust,mellette hőmérőztem így tuti biztosra tudtuk mikor kell kezdenem.

A hőből nekem sem volt egyértelmű az ovu.

[link]

2016. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen hogy megosztottad velem. Nekem os borzalmas a görbèm...de ugy latom vannak csodak🤗gratulàlok neked.
2016. nov. 10. 05:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Drukkolok neked!

#3

2016. nov. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy alakul azóta a hőd?

#3

2016. nov. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia. Ìgy. Igen csak meglepődtem..... kettot is csinaltam mert nem akartam elhinni. Es nem elso pisibol van. Szpmbaton ujra proba.🤗

[link]

[link]

2016. nov. 11. 08:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy kell az utrogestan.

Dokit nem tudod felhivni?

2016. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A gyogyszer mar itthon van. El is kezdtem
2016. nov. 11. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!