Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kb 1 hónapja fogant a baba...

Ha kb 1 hónapja fogant a baba azt hétfőn az uh egyértelműen kimutatja már?

Figyelt kérdés
Tegyik fel úgy megyek oda mint aki nem tudja, hogy terhes. Meglátja, hogy terhes vagyok akkor mit fog mondani,higy fogja közölni?
2016. nov. 10. 14:09
 1/3 A kérdező kommentje:

*tegyük

*hogy

:)

2016. nov. 10. 14:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy hónapja volt ovum és 1,5 mm az embrió. De petezsák még korábban látszik.

Valószínűleg a teszt után fog érdeklődni, ha említed a késést. Azt meg nem tudjuk hogy fog reagálni.

2016. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó menses első napja? Onnantól számítják a terhességet.

Kb. 5 hetesen nekem már látták a petezsákot. 7. héten pedig szívhang is volt. Hüvelyi ultrahanggal bizonyosodnak meg a terhességről, de kitapintásos vizsgálat is volt, ott azért már érzik, hogy meg van dagadva a méh, stb.

2016. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!