Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » P3-as eredménynél, ha gyulladá...

P3-as eredménynél, ha gyulladás van, használtatok Betadine kúpot? Babát szeretnék!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 09:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem volt meg P3 as a citologiam, es bocsi, hogy belekontarkodok, de P3 nal ne vallalj babat amig meg nem gyogyul. Gondolom mondta a dokid, hogy ez " sulyos, rak megelozo allapot". Ha terhes leszel es valami rossz iranyba indul el, meg kezelni sem tudnak. Immunerosites, vagy esetleg mehszajplasztika, de eloszor mindenkeppen meg kell gyogyulnod, utana johet a baba is! Nekem is keserves a gyermekvallalas, 2 veteles, utana egy baba, most par napja meg egy veteles. En sem adom fel!
2010. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Immunerősítőt kaptam és 3 hónap múlva kontroll.
2010. ápr. 29. 10:56
 3/20 anonim ***** válasza:
Várjon a baba,előbb Te legyél 100%-osan rendben!!
2010. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kicsit félek, ha megint ilyen eredméyn lesz, és megműt...ez még nem biztos, akkor lehet-e babám.:(
2010. ápr. 29. 15:23
 5/20 A kérdező kommentje:
Colpo Cleaner jódot használtam, most Génia 92 hüvelykúpot,
2010. máj. 7. 10:17
 6/20 Vilcsianyuja ***** válasza:
ne haragudj, nem értem, hogy önállóan kezelgeted magad, vagy orvosi utasításra. ha orvosi utasításra (ezt tartom persze valószínűnek, csak furcsa, hogy már a harmadik félét kezded alkalmazni), akkor kérdezd meg a baba-témát, lehet, hogy ő nem is tudja? ne aggódj, lehet, hogy ha lemegy a gyulladás, rendbe jössz, addig mindenképp várj a babával. de ezt a témát inkább az orvosoddal beszéld meg, mint velünk itt a neten...
2010. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

A Betadine-t nem használtam, csak kérdeztem.

Kaptam immunerősítőt rá. Most kell majd visszamennem, csak ezt a kettőt használtam. A colpo-cleaner jódot, és a hüvelykúpot.

Tudja, hogy babát szeretnék, nem javasolt hüvelyöblítést, azt mondta, ha babát szeretnék akkor nem szabad kimosni a spermákat.

2010. máj. 7. 10:56
 8/20 anonim ***** válasza:
Szia!Addig még ki nem kezeltek,semmiféleképpen ne próbálkozz babával.A P3 az gyulladás,mindenféleképpen kezelni kell,amit az orvosod mondd,azzal és úgy.Nekem P4-es is volt,az már viszont durva volt,műteni kellett,de utána mi is próbálkoztunk babával,igaz nekünk 1év kellett hozzá,de a lényeg hogy visszaálljon P2-re:)Csak azért mondom,mert ha terhes leszel,addig nemtudják,vagyis nemnagyon lehet kezelni ilyenkor,annak idején nekem is azt mondta a dokim,hogy ha majd rendbe leszek,elmúlik a gyulladás,lehet babával próbálkozni.(26h)
2010. máj. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Vilcsianyuja ***** válasza:
nem értem a dokidat, miért nem javasolja, hogy várjatok, míg elmúlik a gyulladás. persze én nem vagyok orvos, de a gyulladt méhnyak nem túl jó dolog a terhességre nézve.
2010. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, remélem jó lesz az eredmény, mert még tavaly is P1-es volt. nem tudom mit kaphattam el, mert monogám kapcsolatban élek, és már 1,5 éve babát szeretnénk.
2010. máj. 7. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!