Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 5 nappal egész...

Nemvárt előtt 5 nappal egész napos hányinger, napok óta tartó mellfeszülés - lehet baba?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nincsenek tünetek. Ettől függetlenül persze lehet baba, a hányingered meg nem tudom, mennyire erős, de simán lehet pszichés alapon is.
2016. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy sosem szokott hányingerem lenni, ma meg jött a semmiből
2016. nov. 20. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, tényleg nem szeretnélek lelombozni, de 5 nappal a menstruáció előtt még olyan kevés a hcg a szervezetben, hogy az még nem okoz terhestüneteket. Ettől persze még várhatsz babát, ha nem védekeztetek, de az egésszel nem érdemes addig foglalkozni, amíg ki nem marad a menstruációd.
2016. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 H_Vivien ***** válasza:
100%

Ezzel vitatkoznék kicsit. 5 hetes terhes vagyok, a nem vár előtt 1 nappal csináltam tesztet, mert már 4. napja nagyon rosszul voltam. Feszült a mellem, szédölögtem, hányingerem volt folyamatosan stb. Én sem gondoltam, hogy terhességi tünet lenne ilyen korán, holott dolgoztunk a tesón. Nem várt előtt 1 nappal olyan erős pozitív terhességi tesztet csináltam, mint a kontroll csík. A tünetek továbbra is vannak, elég erősen. A kisfiamnál 4 nap késés után alig látható pozitív teszt lett semmi tünettel.

Szóval, akár lehet baba is, de ezt csak a teszt fogja megmondani.

2016. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok az utolsónak... Mi is dolgozunk a babán, nem nagyon foglalkozok a dologgal, csak feltűnt hogy életemben sosem vagyok rosszul, az ilyenfajta betegségek is nagy ívben elkerülnek, most meg már második napja rajtam van, ma a reggeli kávém sem tudtam meginni
2016. nov. 21. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!