Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális menszesznek...

Ez normális menszesznek számít? Babát szeretnénk, lehet valami jelentősége?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban több mint egy héttel előbb "jött meg"a menszeszem.Ezt azert írom így mert az elsőnap nagyon barnás ilyen sűrű(széklet jellegű)jött.Az nap estére egy két csepp rózsaszínes pecsételés.Másnapra mar volt rendesen a betéten de mégse úgy ahogy szokott ez összesen a barnázással együtt tartott 4napig.

Lehet ennek valami jelentőse vagy jele valaminek? Nem voltam még !


2016. nov. 21. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkàbb hormongondra utal , minthogy terhessègre vagy pont ebben a ciklusodban maradt ki a peteeresed (minden nonek olykor kimarad, evente 2-4alkalomma, egyenfuggo)

Nemreg hagytad abba a fog.gàtlòt? Attol is lehet. En el latogatnèk a dokidhoz a helyedben.:)

2016. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Uhh... pedig reménykedtem,hogy nincs gond.

Nem... nem szedtem fog.gátlót május 26-án "vették"le a spirálom mert szeretnénk kistesót.

2016. nov. 21. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ertem.:( hat persze a baba se kizart. De sztem hormongond,vagy "szervi" spiral utani regenerálòdás.:) 1#
2016. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

5honap utan meg regeneralodna?! :/ nem ertek en ezekhez...

eddig nem volt ilyen miota levettek rendesen megvolt ahigy szokott.mert miota levettek azota az elso nap mar annyi jott hogy az nem igaz 2-3 napig valtozo volt..utana valo napokban meg mar szinte nem is volt...

2016. nov. 22. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaa. Majusban vettek le.. mar latom. Bocsánat! :( orvost kerdezd meg sztem
2016. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet várok egy kicsit és az lesz! :) köszönöm a válaszod! :)
2016. nov. 22. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert!:)
2016. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!