Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyedül maradok a babámmal?...

Egyedül maradok a babámmal? Egyéjszakásból gyerek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok idén érettségizem

egyéjszakás kalandom volt egy fiúval akinek van barátnője elég komoly kapcsolata

a nője most diplomázott le és eljegyzést terveznek meg azt hogy külföldön kezdik el az életüket

én meg terhes lettem tőle

itthon tuti jól leszidnak és az apja sem fogja jól fogadni

attól félek nem lesz más csak én a babával és egyedül kell felnevelnem.

Elvetetni nem akarom!

mit tudok tenni hogy mondjam el neki?


2016. nov. 22. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%

Irj neki egy uzenetet. Vagy hivd fel. Talalkozni nem biztos h talalkozna veled, mivel volegeny. Nem akar "lebukni" biztosan.

Minnèl előbb mondd el Neki! Ez a fontos, mert nem 1..nem 2, hanem 3 eletet cseszett el.. A tiedet, a gyerekèt es a masik csajet is!

2016. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

En igy irnam.

" Szia! Gratulalok az eljegyzesedhez, es a szuletendo gyermekedhez, mivel terhes vagyok Tőled, sok boldogságot"!!

2016. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem fogsz neki kelleni. Egyedül maradsz, tőle meg maximum havi 10-20 ezret tudsz legombolni, ugyanis a magyar bíróság a átlagfizetést veszi figyelembe, hiába keresi magát betegre külföldön. Szál érettségivel, gyerekkel sem a fiúknak, sem a munkaadóknak nem te leszel a kedvence, szóval nagyon szép élet vár rád.
2016. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

Tudom,hogy kényes téma az abortusz de azért jól gondold meg!

Nagyon fiatal vagy, szinte még gyerek.

Sok gyereked lehet még.

Azt is jól gondold át,hogy ilyen pasinak akarsz gyereket szülni? Aki egy gerinctelen nyomorék?

Éld ki magad gyerekvállalás előtt!

Egy gyerek nemcsak pár hónapról szól.

2016. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
utolsó, lehet sok gyereke lehet még, de ez az egy biztosan nem, ne akard rábeszélni arra hogy vegye el az életét. Ő legalább nem a könnyebbik utat választja mint az abortuszosok.
2016. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
Honnan veszed, hogy kié a gyerek? Ha ilyen átjáróház a lyukad, ha foglalt, ismeretlen, boldog-boldogtalan beleeélvezhet, akkor miből tippelsz arra, hogy pont ez a srác a balek, akivel megfizetteted a kicsapongó életmódodat?
2016. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

A kerdezo nem arra kert minket, hogy tartsa meg vagy sem, es nem arran h szoljon -e a srácnak, hanem h hogyan mondja el.. kerdezo! Mondd el Neki, ha erdekli majd , ha nem. Gyerektartast meg csak vizesse szepen! Sok erot kivanok.

1#

2016. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

5# A gyerek életét cseszi el, de mindegy. Mit számít?

Nem utolsó sorban a sajátját is.

De mindenki azt csinál amit akar!

2016. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha gyereket akarsz nevelni vállald a felősséget is. Valószínűleg nem fog repdesni az örömtől, sőt egyejszakás kalandnál lehet el sem hiszi hogy tőle van. Mindenesetre nem lesz könnyű neked,pénz társ nélkül gyereket nevelni. Nem az elmondás a legnagyobb baj,ennél nehezebb dolgokkal kell szembenéznie egy egyedülálló anyának.
2016. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
9# ez elol addig bujkalhat az apa, amig a DNS teszt alatt kiderul a válasz.. addig esetleg megùszhatja. Kb 9hònapig.:/ :)
2016. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!