Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondtátok meg a párotok...

Hogyan mondtátok meg a párotoknak, hogy jön a bébi?

Figyelt kérdés

Valami frappáns ötletet szeretnék,ami emlékezetes marad.

Csak úgy simán az orra alá dugni a tesztet nem szeretném.



2016. nov. 24. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Elso babanal egyutt vartuk a teszt eredmenyt.

Masinak kuldtem Neki egy smst mikor mind a ketten otthon voltunk, hogy kène pelus áprilisra a legkisebb meretbol... egybol levagta!! :)

2016. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Uhaaa. Baassszus. Eros kritikat kapott èletem ket fantasztikus elmenye.:D szerintem ezutan senki sem meri majd leirni a sajàtjàt. Altalaban minden utalja ezen az oldalon az ilyen nyàlas sztorikat. De ez mègcsak nyàlas sem volt pls...:D
2016. nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Mindkétszer számítottunk a terhességre úgyhogy együtt csináltuk a tesztet. Sosem bocsájtott volna meg ha a háta mögött csinálom!
2016. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Szia, én nemrég teszteltem pozitívat, párom még nemtudja. Én karácsonyra tervezem bejelenteni, mint egy ajándékot a fa alá. Az UH képböl fogok készítettni ajándék üdvözlölapot egy gratulálok apuka felirattal. Remélem örül majd neki, 8 hónapja próbálkozunk :)
2016. nov. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
A lepontozó idiótának meg üzenem, hogy nem kell itt olvasgatni, van még millió egyéb kérdés is, ha nem érdekelnek a csöpögös sztorik. Gondolom van az a kis kerék az egereden, tovább lehet görgetni
2016. nov. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a lepontózóval meg ne foglalkozzatok! :)

Kedves #4-es, kibirod karácsonyig? Az egy hónap. Látni fogja a jeleket rajtad...Én is tervezetem h várok Mikulásig, de még az is egy hét és biztos észrevenné rajtam.

2016. nov. 25. 08:34
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Én kibírom karácsonyig, a többit meg majd valahogy kimagyarázom. A menzeszemet könnyü, mert dolgozik éjjli müszakban, arra ráfogom, hogy akkor volt. Egy pici füllentés nem árt, hála az égnek még nincsenek roszzulléteim.
2016. nov. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egyébként a kérdést azért is tettem fel, mert mindenhol olvasom a kedves válaszokat, azonban sajnos engem negativan ért.Régóta várjuk már ezt a babát,1 év próbálkozás és 6 hónap orvoshoz járás után jött össze.

Tegnap este el is mondtam a páromnak. De nem arra számitottam, ami történt.

Egyszerűen ránézett a tesztre majd szótlanul elment fogatmosni. Ő nem igazán érzelmes tipus. Megkérdeztem Tőle, hogy most mit érez és annyit mondott h most lesokkoltam. Mentünk lefeküdni, hozzám sem szólt.

Reggel csak ennyit mondott szeretlek nagyon és itt vagyok melletted.

De akkor miert reagált igy a tesztre? szerintetek??

2016. nov. 25. 08:39
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem kell aggódnod, a pasiknak semmit sem mond két csík, szerintem nekik az nem elég kézzelfogható, az enyém is pont így reagálna hidd el. Ezért akarok egy UH képet mutatni, hogy lássa, hogy tényleg van ott egy pici emberke. Kérd meg, hogy kísérjen el a dokihoz,vagy akár, hogy bemenjen veled UHra, hidd el hamarabb felfogja majd.
2016. nov. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
7# nekem a parom haragudna ha igy eltitkolnam. O lelkemre kototte h azonnal tudni szeretne, mert nem akar kimaradni. Neki rosszul esne. A te parod nem fogja magara venni?
2016. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!