Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki lett így terhes? Előváladék...

Ki lett így terhes? Előváladék. Részletek lent.

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy ki lett így terhes, mert tudom h kevés a % de akkor is.


Szóval hogy a párja csak pár MÁSODPERCIG rakta be. (tudom előváladék)



2016. nov. 26. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
10 évig megszakítással védekeztünk. Egyszer sem lettem terhes így.
2016. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Én sosem lett úgy terhes, nagyon kicsi a valószínűsége!
2016. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

2 év alatt 1-szer sem lettem terhes.

Pedig nem lett volna baj.

N

2016. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Valószinü le leszek pontozva mert valaki itt szentül hiszi, hogy a megszakitás hűde veszélyes pedig nem.

Mi is évekig csináltuk és sosem maradtam terhes. Sőt többször volt olyan is, hogy a második menet előtt csak épp, hogy megtörölte magát és folytattuk!

2016. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Utóbbi helyzet már rizikósabb, mert az előző ejakulációból visszamaradt spermiumokat belemoshatja a hüvelybe az előváladék. De az esetek túlnyomó százalékában szerintem még ez is kevés egy sikeres megtermékenyitéshez! Sokaknak még telibe lőve is csak hónapok után jön össze pedig ott még a kellő kezdő lendület is megvan amit a pénisz orgazmuskor produkál!
2016. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
69%

Nyugi, nem vagy ennyitől terhes, nem olyan egyszerű dolog ez azért. :)

Mi hosszú évekig megszakítással voltunk együtt, de amikor már engedtük a dolgokat... azonnal jött a babóca. :)

2016. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem sem lehetsz terhes.
2016. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Akik megszakítással estek teherbe gondolom nem pár másodperc után.Mi néha az elejét így csináljuk,utána gumi,de nem akkora baj,ha jön egy 3.baba.Viszont ha nagyon nem akarnék gyereket,egy másodpercre sem engedném,hogy betegye!Van akinek beválik,de van olyan férfi,akinél valamilyen okból kifolyólag van sperma az előváladékban,vagy épp mégsem érzi pontosan,mikor jön...
2016. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy noha elhanyagolható a valószínűsége, nem lehetetlen.
2016. nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!