Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23. ciklusnaptól volt valakine...

23. ciklusnaptól volt valakinek olyan görcsös hasfájás, derékfájás, alvászavar amiből végül baba lett?

Figyelt kérdés

2016. nov. 27. 17:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja meg folyásom is van, ezek nem szoktak nekem lenni mensi előtt mellfákdalom az szzokott lenni de az meg pont nincs még,ma vagyok 24. Ciklusnapon méhpempő kúrát tartottam és most reménykedek
2016. nov. 27. 18:30
 2/9 anonim ***** válasza:
most vagyok a 20.on nekem is vannak ilyen panaszaim, de korábban is voltak sőt még cifrábbak is szoktam lenni sose volt baba sajnos.. a hormonjaim szórakoznak állandóan..hónapról hónapra is máshogy zajlik, gondolom azért mert a hormonegyensúlyt és a ciklust sok minden befolyásolja
2016. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,én most furi dolgokat érzek nem olyan mint a megszokott, méhpempőt szedek egy hónapja annak Elvileg hó hatással kéne lenni a hormonokra na majd kiderül azért reménykedem
2016. nov. 27. 21:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Van valaki akinek baba lett belőle?
2016. nov. 28. 08:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Görcsös hasfajas? Haaat, nekem mindket terhessegemnel kb ugy, ahogy te irod, a 23. Nap korul ugy begorcsolt a hasam, h meg kellett allnom epp azzal amit csinaltam.

Az elsonel mondjuk ejszaka volt, de a gorcs felebresztett es ott szenvedtem az agyban. A 2.-nal epp vendegseg volt nalunk.

Persze akkor vhogy nem jutott eszembe, h koze lenne a terhesseghez, azt hittem, meg fog jonni. Igaz, ennyire eros gorccsel se elotte se azota nem jon meg a mensim.

Tenyleg eros gorcsot kepzelj el.

2016. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez már a negyedik nap hogy "görcsölök" a derekam majd le szakad folyásom van ezek soha nem szöktek lenni viszont ami pont ellenkezőleg történik az a mellfájás az szokott nekem a mensi előjele lenni de most nincs , csak feszül egy kicsit Holnapután lesz a nemvárt reménykedek, de örülnék még reményt adó kommenteknek,az eddigieket meg köszönöm
2016. nov. 29. 15:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 2 egymást követő nap görcsölt be annyira a hasam,h belegörnyedtem, pedig nekem nem jellemző a görcsölés. Éjszaka is felébredtem rá. Írd majd meg, h mi lett!
2016. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem írtam, h baba miatt volt.
2016. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm válaszod majd megírom
2016. nov. 30. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!