Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo-n vagyok és ma reggel...

11. dpo-n vagyok és ma reggel teszteltem halvány pozitívat, viszont ma délelött óta elég erős mindjárt megjön érzésem van, görcsölök. Nem baba akkor mégsem?

Figyelt kérdés

nem szokott soha ennyivel előbb megjönni,de eléggé görcsölök félek hogy bármelyik pillanatban megjöhet :(

a peteérésem 18.án volt. Normális ez az érzés vagy meg fog jönni szerintetek? úgy örültem a halvány pozi tesztemnek reggel,erre mostmeg görcsölök és percenként megyek a wc re hogy most tuti megjött...



2016. nov. 29. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én is ugyanigy vagyok! reménykedjünk hátha nem jön meg és baba lesz.

raktam ki kérdést én is.gabriel halvány medi preg halvany ma valentin negativ és meg jön érzés.

2016. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én múlt héten teszteltem halvány pozit, azóta is tesztelek és erősödnek a csíkok, a mindjárt megjön érzés mèg mindig megvan, igaz már csak hullámokban. Azt olvastam, hogy ilyenkor normális :) (túl vagyok egy vetélésen es 2 kémiai terhességen)

Drukkolok !

2016. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem értem. a méhszájam zárt honnan jött akkor ez a rózsaszín folyás? :S drukkolok neked!
2016. nov. 29. 14:35
 4/10 A kérdező kommentje:
nem találom a kérdésed első! másold be a linket
2016. nov. 29. 14:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pihenj és próbáld meg az orvosodat felhivni.
2016. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges a doki, ilyenkor még uh-gal se látszik a terhesség. A pihenés ártani biztos nem árt, de gyakorlatilag semmit nem tudsz tenni. Ha minden oké a babával, akkor megmarad, ha valami baja van, akkor meg fog jönni a mensturációd. (A vérzés sajnos nem jelent jót, akkor sem, ha másnak vérzés mellett is megmaradt - előfordulhat, de nincs rá garancia.) Az utolsó menstruációtól számíta a 6-7. héten érdemes dokihoz menni, előbb nem.

Kivéve, ha volt már vetélésed, mert ha igen, akkor elképzelhető, hogy kapsz Utrogestant, és az minél előbb kell.

2016. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem voltvetélésem. legalábbis nem tudok rola. egy csepp volt a rózsaszínes valami azóta semmi. ez még délelött volt. csak a görcsölés maradt meg. egyenlőre... még 3 nap van a nemvártig. annyira boldog lennék ha nem jönne meg. a kislányom is annyira szeretne már tesót <3
2016. nov. 29. 15:51
 8/10 anonim válasza:
még lehet hogy baba a görcs ellenére is.Van hír?
2016. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem jött még meg... holnap van a nem várt. remélem nem fog jönni...
2016. dec. 1. 18:03
 10/10 A kérdező kommentje:
megjött :(
2016. dec. 2. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!