Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőgörbém alapján tényleg...

A hőgörbém alapján tényleg ilyen későn lett volna a peteérésem, lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés

Ez az első hónapom, hogy nézem a hőmet, és sajnos nagyon cakkos..... A ciklusom változo 28-35 nap, bár 3 hónapja cickafark teát iszok és szerencsére lerövidültek. Ebben a hónapban palástfű teát is elkezdtem inni.... Olvastam másoknak, hogy sajnos a palástfű kitolja a ciklust. Tudtommal ez a tea fokozza a progeszteron termelést... gondolom emiatt lehet magas a hőm. Lehet ebből még baba? Ti mikor tesztelnétek? Én hétfőre vagy keddre tervezem.

Köszönöm a válaszokat!


[link]



2016. dec. 3. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy normális görbe. Ahogy számolom,a 12.dpo-n lehetsz és igen,előfordulhat hogy így kitolódott a péd,főleg hogy írod is,hogy 28-35 naposak a ciklusaid. Teljesen normális.
2016. dec. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szép, és egyelőre nagyon biztató görbe. A szex is jókor volt, lehet reménykedni. :)

Teszt érdemes a 14 dpo-n, hétfő, kedd erre tökéletes.

Ittam én is a palástfüvet, nekem nem kavart be. Csak annyiban, hogy a második teás hónapban jött a baba, előtte másfél évig nem.

Majd írd meg, hogyan alakult a teszt

Drukkolok

2016. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, örülök, hogy biztatónak látjátok, bármi is legyen megírom mi lett az eredmény!
2016. dec. 3. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Semmi gond a görbèddel. Egyutt is voltatok időben. A palastfu nekem 43napra tolta ki. A cickafark meg cisztat hozott...:S csak e vitamint szedunk meg B komplexet mind a ketten.:)

En ugy gondolom hetfon tesztelhetsz, mert ma vagy 12dpon. :) nekem 13.dpon nagyon halvany csikom volt!! Drukkolok

2016. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
43 nap? Hú az jó sok, és esetleg a hődet is figyelted, magas is volt?
2016. dec. 3. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!