Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez száradási csík lehet?

Ez száradási csík lehet?

Figyelt kérdés

Sajnos képet nem küldök, mert egyáltalán nem jön vissza fotón. One step tesztet használok, amikor negatívat teszteltem, akkor mindig teljesen egyértelmű volt, tiszta fehér, nem volt soha kétség. Azonban ma a 13. dpon, fél percen belül nagyon nézve, forgatva mintha láttam volna valamit, de én színt nem láttam, inkább szürkeséget..... Mákkor látszódott a száradási csík? Eltel 3 óra, még mindig ott van valami halványka vonal, de halvány szürke.

Csak annyi a kérdésem, hogy a száradási csík az azonnal előjön nektek?

Természetesen 2 nap múlva újra próbálkozom, a hőm reggel 37,1 volt.

Köszönöm a válaszokat!



2016. dec. 4. 09:34
 1/7 A kérdező kommentje:
mákkor= másoknál
2016. dec. 4. 09:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En 2x hasznaltam ezt a tesztet. Egyszer semmi sem volt rajta, teljesen negativ volt.

Egy masik honapban viszont lett eajta masodik csik, mint neked. Inkabb szurkes volt, viszont iedon belul kijott. Igy vettem egy clearblue-t, de az teljesen negativ lett es masnap meg is jott a mensim.


Azota en nem vettem one step tesztet, de igazabol nem is tesztelek mar, varok hogy kessen a mensim. Majd akkor teszelek, keses utan mar szinte ugyis mindegy, hogy milyen tesztet veszek, ha terhes vagyok, akkor pozitivnak kell lennie mindegyiknek.


Maradj semleges, ne vedd se pozitivnak, se negativnak. Varj es ha nem jon meg, akkor kedden tesztelj ujra.

2016. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, inkább negatívnak veszem, nem akarom beleélni magam....

Azért teszteltem, mert nekem már 5 napja késik, a görbém alapján a 20. napomon volt a peteérés, ezért lehet ez a csúszás és most azt se tudom mikorra ne várjam....

2016. dec. 4. 09:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem probalj ki masik tesztet, mert nekem 13ik dpon a one step szaradas utan szurkes lett (elotte rozsaszines). Masnap a facelle teszten jol lathato halvany csikom lett. Drukkolok!
2016. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, jaj nagyon remélem, hogy jól alakul, nagyon nehéz lesz kibírni, de szerintem csak 2 nap múlva tesztelek, mert az ilyen tesztek miatt csak nagyobb az emberben a bizonytalanság. Remélem a Mikulás jó híreket hoz majd, meg hát a szülinapom is akkor van! :)
2016. dec. 4. 10:01
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, hétfőn veszek is facelle tesztet, mert tényleg sok jót olvastam már róla.
2016. dec. 4. 10:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Helyedben én is csinálnék másikat! Egyszer volt szürke csíkom nekem is. Sajnos nem baba volt.:(
2016. dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!