Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti az abortusz mellett lennétek?

Ti az abortusz mellett lennétek?

Figyelt kérdés
Ti a 18 éves lányotoknak javasolnátok, úgy, hogy éltétek már át??(ok:férjed átvert, mikor megtudta, hogy terhes vagy lelépett) vagy mellette állnátok, hogy fel szeretné nevelni?
2016. dec. 4. 16:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem éltem át, de nem is ez a lényeg.

Ebben nem befolyásolhat egy szülő, ez a lány döntése kell, hogy legyen - az más kérdés, hogy segítséget várhatna tőlem, de nem nevelném fel helyette a gyereket.

2016. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Az én anyukám terhes volt velem és akkor lépett le a biológiai "apám" .. esze ágában sem volt abortuszra menni és a nagyszüleim segítettek neki akkoriban, támogatták. Most pedig boldog TELJES családként élünk.. :) Ha egy szikra remény is van abban, hogy megoldható.. márpedig ha akarja az ember megoldja szerintem. Ne az abortusz mellett döntsetek... később még maradandó nyoma is lehet, de ne legyen persze
2016. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
18 éves. Felnőtt önálló döntései vannak.. Nem kényszeríteném se abortuszra se arra hogy megszülje ez az Ő döntése.. Én abortusz ellenes vagyok. Kivéve azokban az esetekben támogatom ha erőszakból fogant, ha súlyos beteg lenne illetve veszélyeztetettné az anya életét... Egyébként meg ellene vagyok. Ha úgy dönt hogy meg tartja és Ő akarja nevelni akkor segítek neki.. De az abortuszban nem fogom támogatni..
2016. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
18 évesen képes kell, hogy legyen önmaga mérlegelni azt, hogy mit szeretne, illetve, hogy mit tud lelkileg feldolgozni. Sem az abortusz mellett, sem ellene nem kampányolnék a lányomnál. Amit ő döntene, azt a döntést támogatnám. Nem szabad beleszólnod.
2016. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem engedném. Régen a húgom így járt, elvetette szülei hatására, és bánja azóta, pedig jópár év eltelt. Azóta sem esett teherbe pedig már azóta szeretne.
2016. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!