Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5dpo pici rózsaszínes pötty...

5dpo pici rózsaszínes pötty (pecsételés, de nagyon pici), lehet beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés

5dpo korai mensi miatt maszatolni ugye?

mellbimbó érzékenység is van, ami nekem sosem szokott.


2016. dec. 10. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Kb. egy hét, míg leér a méhbe és ott is még napokig osztódik, mielőtt elkezdi magát befúrni. Azon túl, hogy még oda sem ért, 5 nappal a megtermékenyítés után még nincs olyan sejtes osztódási állapotban, ami alkalmas beágyazódásra.
2016. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én rengeteg fórumot olvasok és én nem így tudom... Ezek mind tankönyvi időpontok, amiket mondasz, de minden ember más. Úgy ahogy az ovuláció sem feltétlen középidő sőt
2016. dec. 10. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne keverd a szezont a fazonnal... persze, hogy lehet ovu bármikor! De a DPO az az ovuláció óta eltelt idő. Ha sikeres a megtermékenyülés, akkor az osztódás nem zajlik le SENKINÉL gyorsabban, mint ahogy azt a természet diktálja. Ebben nincs semmi egyéni, pont úgy, mint az embrió méretében sem kb. a 12. hétig.


Vannak dolgok, amik egyéni ütemben zajlanak, mint pl. az ovuláció ideje, de a sejtosztódás pont hogy nem ilyen.


[link]

2016. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ezt olvasd el! Ha nem tudsz angolul ott a google fordító.

My doctor told me it was completely possible to implant at 4-5 dpo. He said that if you have sex before you ovulate and the sperm is still in your tuba before the egg is there then the egg will get fertized earlier than people whowaittill the daythey get a positive ovulation test. The fertilized egg will onlybe in tube for three days and implant on 4-5.

2016. dec. 10. 16:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem győzött meg, nem értek vele egyet, akkor sem, ha állítólag orvos mondta. De abban hiszel és reménykedsz, amiben csak akarsz. Pozitív tesztet kívánok mindenesetre! :)
2016. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
OFF. Komolyan kérdezem. Miért kérdezel valamit, ha nem fogadod el a választ, amit kapsz?
2016. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azert mert olyantol vartam volna valaszt, akivel megesett hasonlo. Nem valakinek a velemenyet kértem, aki ilyenrol csak hallott. Na meg ha annyira tankonyvszeruen fejlődik, hogy hogy mindenkinek maskor lesz pozitiv a teszt. Meg a doki is mas hetesnek méri kesobb a vizsgalaton pl.ensi ideje ide vagy oda.
2016. dec. 11. 07:42
 8/8 anonim ***** válasza:
A HCG termelődése megint az a kategória, ami egyéni, pont ezért ez megint nem jó példa, amit hoztál. Extrém intervallumban normális a HCG mennyisége hajszálra ugyanolyan korú terhességek esetén. De ez nem azt jelenti, hogy a sejtosztódás üteme is extrém mértékben egyéni. Érted, egysejtes állapot, kétsejtes, nyégysejtes, szedercsíra, hólyagcsíra, embriócsomó - csak ezután alkalmas beágyazódásra, akkor is, ha fejre állunk.
2016. dec. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!