Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? Normális válaszokat...

Terhesség? Normális válaszokat szeretnék!

Figyelt kérdés

Előre kérem aki idétlenséget szeretne válaszolni az kíméljen most meg!

Szóval 1 hete lefeküdtem a barátommal, menstruáció utolsó napján. Óvszerrel és megszakítással is védekeztünk mert nagyon félek hogy terhes leszek. Azóta érzek viszont terhességi tüneteket, pici hasfájás, fáradtság. Ma új nyeregben lovagltam ami nagyon kemény volt, dörzsölt ott lent, utána a bugyimonnvolt egy csepp vér. Olvastam beágyazódós vérzésről. Ez az lehet vagy kidörzsölhetett a nyereg? Megjönnie csak karácsony körül kéne. Csinálok majd tesztet, de most az érdekel mekkora az esélye a terhességnek:(

Kérlek titeket, lehet hogy hatalmas ostobaság ez a kérdés,de normális válaszokat adjatol:( tudom buta vagyok és az ilyen ne éljen nemi életet.

17l



2016. dec. 11. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha a gumi sértetlen maradt stb akkor szinte semmi esély rá.
2016. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Esély mindig van rá, ha kicsi akkor is. Csinálj tesztet!
2016. dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Mensi utsó napja + óvszer + megszakítás. Kb az esélye, a 0át se súrolja.
2016. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak be meséléd magadnak... 1 hét után még nincs terhességi tünet
2016. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az maga lenne a csoda ha terhes lennél..
2016. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ja,és igen..-egyhét után semmilyen jel nincsen. az mindig a nem várt körül van a legkorábban
2016. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Ha óvszert használtok, nem kell a megszakítás.
2016. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Kizárt hogy babás legyél, nyugodj meg védekeztetek, és nem is peteérés környékén voltatok együtt (bár tény előfordulhat spontán peteérés is, de ez borzasztó ritka.) De védekezés mellett nem is jó időben kizárt! Ráadásul egy hét után semmi tünet nem lehet.... ahogy írták előttem leghamarabb a mensi környékén lehetnek tünetek. Szóval ne aggódj :) Ha meg izgulsz emiatt egy tesztet csinálj meg megnyugtatás képpen.
2016. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb a 8 het körül vannak ilyen tünetek. Nyugi. :)
2016. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Idétlenséget szeretne válaszolni"? És az nem idétlen, aki nem tudja beírni a google-be, hogy mikortól lehet tünete egy terhességnek? Elárulom, nem egy hét múlva, csak a kimaradt menstruáció után pár nappal. A nyereg dörzsölt ki, beágyazódási vérzés nagyon ritkán van, de nem azoknál, akik egyébként védekeztek óvszerrel, mivel az egy megbízható fogamzásgátló eszköz.
2016. dec. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!