Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A predictor teszt szokott...

A predictor teszt szokott szellemcsíkos lenni? Időn túl ilyen lett:

Figyelt kérdés
[link]
2016. dec. 18. 17:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Itt egy másik kép: [link]
2016. dec. 18. 17:29
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem negativ.ha időntúl lett volna teljesen pozi, akkor sem szabad bizni benne. Sztem tesztelj majd ùjra 2-3nap mûlva. Drukkolok!!!
2016. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Mennyi idpn belul jott ki a 2. csik?

Ha 5-10 percen belul, akkor ez valoszinuleg pozitiv, ha akkor meg nem latszott semmi, akkor viszont negativnak vedd es ismeteld meg ha tovabbra sincs mensi.

Igy kepen latszik, az nem egyertelmu, hogy van-e szine vagy nincs.

De ha ertekelheto idon belul megjelent, akkor nem hinnem hogy szellemcsik.

2016. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Most latom, hogy idon tuli.

Akkor ne foglalkozz vele, lehet szaradasi csik.

Az idon beluli a lenyek, ha akkor nem volt csik, akkor ez negativ.

2016. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. dec. 18. 17:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szellemcsik, tulsagosan egyertelmu a szele. :(
2016. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer időn túl mutatta ki, és halvány volt. És utána még 1 hétig időn túl muatta ki és halványak voltak a különböző márkájú tesztek. Véglegesen az orvos mondta ki hogy valóban várandós vagyok. ne add fel. Csinálj még tesztet később is. Drukkolok!
2016. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire idöd tul lett.Ha ezt nem olvasom pozi a teszted.De csinálj ma is,de szerintem pozi.Drukk
2016. dec. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem pozi, szürke! Én tapasztaltam, többször is, száradás közben csinál ilyet ez a fajta teszt,időn túl ezt nem szabad nézni. Próbáld ki, ha átvilágitod, fehér vagy átlátszó lesz a második csík. Ha pozi lenne erös rózsaszín lenne átvilágítva!
2016. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Nekem is ilyen volt a predictor .. nem várt előtt 2 nappal. Utólag olvastam rengeteget a tesztről, ami szerint sokakat átvert. Szerencsére én nem tartozom közéjük :) én azt mondom, hogy pozi, mert nekem is pontosan ilyen volt... időn túl!.. Keddi napon kellett volna megjönnie és rá 3 napra teszteltem újra. (xepil)

Próbálj meg egy másik tesztet holnap/holnapután...azt már biztosra veheted. Sok szerencsét ! :)

2016. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!