Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes Vagyok? Vagy csak...

Terhes Vagyok? Vagy csak simán késik?

Figyelt kérdés
A bátommal többször voltunk együtt és nem védekeztünk,de nem élvezett belém. Viszont 21.-én kellet volna,hogy megjöjjön,de nem jött meg. Szokott ilyen lenni,hogy későn jön de félek mi lesz ha terhes vagyok. Szerintetek a teszt már kimutatja?

2016. dec. 27. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladékban is akadnak spermiumok, szóval simán lehet hogy terhes vagy.
2016. dec. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A terhességi teszt kimutatja már?
2016. dec. 27. 01:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem 2 hét után mutatja de lehet 1 hét. Most pontosan nem tudom megmondani. Majd valaki mindjárt megmondja:D
2016. dec. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt nem tudjuk eldönteni, úgyhogy tesztelj! Már kimutatja.
2016. dec. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Boldog karácsonyt nektek! ;)

Ha már felvetődik a gyanú, hogy lehetsz-e terhes, akkor simán lehetsz.

Sok sikert jövőre a megfelelő babafotós kiválasztásához, a gyerekek hozzák ám a lájkokat karácsonykor.

2016. dec. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előváladék miatt simán elképzelhető hogy terhes vagy, de ha most nagyon ráparáztál a dologra lehetséges hogy a stressz miatt késik, főleg ha amúgy is szokása. Neked kell tudnod mennyire jellemző, hogy így befolyásolja a stressz a ciklusod, nekem lazán csúszott már ilyen miatt 2 hetet, más meg órát igazíthat hozzá.

Vannak tesztek amik 1 héttel a megtermékenyítés után kimutatják a terhességet, szóval ha lassan egy hetet késik és gondolom nem pont 21.-én csináltátok utoljára akkor már egy teszt kimutatja. De ha negatív is most egy hetet adnék a dolognak és újra ellenőrizném, biztos ami biztos. Ennyire korán nem a legmegbízhatóbb a teszt, de ha eltelt kb. 2 hét az utolsó szex óta és úgy is negatív akkor nem vagy terhes.

2016. dec. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kismillió hasonló kérdésnél leírtuk már. Szerinted, ha mindenki más teherbe eshet ilyen módon, akkor te nem?
2016. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!