Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S PCOS diagnosztizáltak...

S. O. S PCOS diagnosztizáltak nálam ma és nagyon magam alatt vagyok! Összejöhet így a baba?

Figyelt kérdés
mesni elött vagyok 1 nappal és sok apró tüszö volt a petefészkembe. valószinű nincs rendes peteérésem se és 3mm a méhnyálkahártyám. totál el vagyok keseredve. inofolicot kaptam egyenlőre. valami tipp még? minnél többen írjatok

2016. dec. 28. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt szó inzulinos vérvételről, diétáról, mozgásról? Megfelelő kezeléssel sikerülni fog a baba. Endokrinológust keress!
2016. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen megyek cukor vizsgálatra és ir-t is néznek. diétárol még egyenlőre nem volt szó.. :/
2016. dec. 28. 17:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Majd az eredmény után gondolom, ha szükséges.
2016. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az orvosok tudjak a dolgukat, ne aggodj!

En is el voltam kenodve, de ez szerencsere nem a vilag vege!

En is pcos-es vagyok es emellett 3 kislany anyukaja!

2016. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

mensi elött egynappal volt hüvelyi uh. sok apró tüszőm volt. és erre azt mondta doki pcos gyanus. de nem lehet hogy mivel nem termékenyültem meg azért volt a sok tüsző mert érnek a kövi ciklusra?


Gratulálok utolsó a 3 kislányhoz :) nekem is van már egy lányom :) 4 éves :)

2016. dec. 28. 19:39
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


Itt leírják, hogy kell kajálni, ez szinte a legfontosabb. (És a mozgás is.)

De csak a vérvétel után kezdd el, hogy a valós jelenlegi állapotodat mutassa.

2016. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi :) igyis 50kg vagyok a 170cm emhez ha tovább fogyok nem tudom mi lesz :/ remélem nem fogok igyis vékony vagyok nagyon :(
2016. dec. 28. 21:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Diéta nélkül minden egyéb kezelés fölösleges. Avval pedig vitába szállnék hogy az orvosok tudják a dolgukat..

Nem, nem tudják a legtöbben. Nőgyógyásznak eleve nem ez a szakterülete, a legtöbb endokrinológus- belgyógyász meg lófaszt se ért hozzá. Aki a MensMentisen, Valicskó Viktórián és Naszódy dokin kívül talál olyat aki tudja mit kell vizsgálni és hogyan kell kezelni az tegye össze a kezeit.

Lehet gyereked, nekem kettő van!

2016. dec. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Két barátnőmet is PCO-val diagnosztizáltak. El is keserítették őket, hogy nagyon nehéz lesz teherbe esni, mindketten megcáfolták az orvosokat. Az egyik 6 hónap után a másik 2 hónap után esett teherbe :)
2016. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szia!


Nekem is pcos-em van, de teherbe tudtam esni! :)

2016. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!