Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyennek kell lennie a...

Milyennek kell lennie a méhszájnak, ha sikerült a baba, és milyennek ha menzesz előtt állok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Nem bántásnak szánom, de ezerszer leírták már itt is, hogy nem szabad az embernek saját magát tapogatnia!

Pláne, ha esetleg babát vársz, a méhszájtapogatással még bajt is okozhatsz!

De amúgy gondolom, hogy fel van puhulva akkor, mikor összejön a baba.

2010. máj. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyénfüggő, mert én voltam már úgy, hogy mensi előtt 2 nappal a doki pont vizsgált, és azt mondta, azonnal vigyek vizeletet, mert valószínű baba van, negatív lett és két nap múlva meg is jött. Tehát nehéz megállapítani még orvosnak is, hogy baba, vagy mensi. Ne aggódj a méhszáj miatt, és lehetőleg ne is nyulj hozzá. mert olyat is olvastam, aki azt írta, hogy nagyon lent van, és mégis baba volt.:)

Szóval mindenkinél más.:)

2010. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják magasabban van ha babás vagy, és mensi előtt pedig alacsonyabban van. Nekem méhsüllyedésem van, így kézi vizsgálat nélkül könnyen megtudom állapítani..egyik lábam fellököm egy székre..és tükröt tartok magam alá..és látom..így nem kell kézzel vizsgálnom..mert sok fertőzés bevihető még akkor is ha jól kezet mosol..
2010. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!