Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez jelenthet varandossag?

Ez jelenthet varandossag?

Figyelt kérdés

Ma kellett volna megjonnie a mensimnek, azaz ma lett volna a nem vart 1. napja, de nem jott meg. Igaz nem volt modunk rendszeres nemieletet elni parommal mert akkor meg a munkaja nem engedte a 3 muszak miatt csak heti egyszer, de volt olyan is, hogy masfel hetig sem, de gondolom attol meg barmikor letrejohet egyuttletnel fogantatas.

Tuneteket ugyan nem erzek magamon (nem erzekenyek, nem fajnak a melleim, nem volt pecsetelos verzesem, kivanos sem vagyok, sot farkasehsegem sincs, sem emelygesem hanyingerem) nincsenek alhasi fajdalmaim sem, es gorcsoles sincs, viszont reggel ota kegalabb negyszer mar voltam vizelni. Tehat ez a tunet van, es a menstruaciom nem jott meg. Lehetek varandos attolfuggetlenul, hogy nen erzek tuneteket? Persze tesztet majd csinalok. Koszonom a valaszokat.


2017. jan. 4. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen korán kevesen szoktak tüneteket produkálni, a sűrű pisilés talán az elsők között szokott lenni. De ez lehet mensitől is. Alapjáraton mindenkinek késhet 2-3 napot is. Ekkor érdemes tesztet csinálni.


Még bármi lehet, majd az idő eldönti. Egy tünet nem tünet :) Csinálj tesztet az a legbiztosabb.


10hkm

2017. jan. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Max. hetvegen esedekes a teszt. Elotte teljesen felesleges.
2017. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt. :) Akkor majd eldonti az ido, mindenesetre remenykedem. :)
2017. jan. 4. 09:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is, akkor addig nem csinalok tesztet, megvarom a hetveget.
2017. jan. 4. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen korán nincs tünet és egyébként is mindenkinél más tünetek vannak, nekem pl. semmi se történt a mellemmel, pedig már a második trimeszterben vagyok. Nekem nemvárt után 4 nappal lett hányingerem, szerintem ez nagyon korai, lett is belőle vészes terhességi hányás később. Normál esetben csak később van terhes tünet. Tesztet csinálhatsz bármikor a nemvárt után.
2017. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom. :)

Annyit meg elfelejtettem leirni, ma 3 hetes lennek, ha varandos lennek. De ugye nem kiabalom el akkor, majd tesztet csinalok ahogy javasoltatok. Megegyszer koszonom mindenkinek, tovabbi szep napot! :)

2017. jan. 4. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!