Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy csak a...

Lehetek terhes vagy csak a tabi abbahagyása miatt késik 4 napja?

Figyelt kérdés
Picivel több mint 1 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló tabi szedését, mert erős fej fájás kínzott az utóbbi időben. A tabi szedés befejezés után folyamatoson együtt voltam a párommal hol gumival, hol megszakítással védekeztünk. És most 4 napja kellett volna megjönni-e de nem jött meg. Volt már olyan is h 1 hónapnyi tabi szedést kihagytam mert nem tudtam kiváltani egyéb okokból akkor viszont időben megjött. Lehetséges h becsúszott a baba?

2017. jan. 5. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehetséges. Tesztelj!
2017. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van rá esély, csinálj tesztet akár többet is hogy biztos legyél benne. Viszont megnyugtatásul: aki abbahagyja a tablettát annál hormonális zavarok léphetnek fel tehát a menszesz sem lesz pontos mint azelőtt, heteket is késhet akár, össze-vissza jöhet meg az első hónapokban.
2017. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 éve hagytam abba a fogamzàsgàtlót. A legelső tablettamentes vérzésem 34 napra jött. Azóta 32 és 39 nap között mozog.

De a megszakítàsos szex miatt, nem venném biztosra hogy csak a szervezeted jàtszik. Ha az utolsó megszakítàsos aktus óta telt màr el 14 nap akkor tesztelj. Ha negatív, akkor 2-3 naponta tesztelj újra.

Ha negatív marad és nem jön meg akkor sincs ok az aggodalomra, van akinek hónapokra is kimaradhat. Én orvossal beszéltem mielőtt abbahagytam, hogy tudjam mi normàlis és mivel menjek azonnal vizsgàlatra. A dokim szerint fél év vérzéskimaradàs belefér, utàna közbeavatkozhat gyógyszeresen. Szerencsére nem volt ilyen gondom.

2017. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hát inkább csinálok egy tesztet, hogy meg nyugodjak szeptemberbe kezdeném az egyetemet de ha esetlegesen becsúszna nem lennék rá képes h elvetessem, így csak remélem h nem jött össze a pici. 18 éves vagyok egy hónap.
2017. jan. 5. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont így fogant meg az első lányom. 31-én hagytam abba a gyógyszert, 4-én megjött 1 napra, attól s naptól számították a terhességem.
2017. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem negatív lett.
2017. jan. 6. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!