Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az eselye, hogy terhes...

Mennyi az eselye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

10 napot kesett a menstruaciom,csinaltam egy tesztet a 10 napban valamikor, negativ lett, majd megjott, de csak 2 napig tartott,es nem is volt olyan eros mint szokott,a hasam viszont nagyon gorcsolt.

Ma reggeli teszt is negativ,viszont nagyon sokat ittam tegnap..


2017. jan. 6. 07:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
Teljesen mindegy ,hogy mennyit iszol ha terhes vagy akkor a tesz kimutatja ! Kétszer is negatív lett úgyhogy nem vagy terhes !
2017. jan. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak félek,mert elég nagy volt a késés, és pont az elott tortent galiba,jogy meg kellett volna jönnie, de az ünnepek alatt egyszerűen nem tudtuk összehozni,hogy eseményutánit felírják,kiváltsuk
2017. jan. 6. 07:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Tesztelj akkor egyet jovo heten is.
2017. jan. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Felek,hogy mire kiderul keso lenne elvetetni
2017. jan. 6. 08:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne aggodj... Boven kiderul ket heten belul.


Ennyi ember nem tud vedekezni?!

2017. jan. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem mindegy az, ha valaki nem vedekezik meg ha kiszakad a gumi. Sajnos nem tudtunk masik varosba futni ugyeletre.
2017. jan. 6. 08:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok rola, hogy ennyire romlott volna az ovszerek minosege. Meg soha nem sikerult kiszakadni, pedig nem vagyok fiatal.


Ugyelet vagy nogyogyasz pedig tuti van 20 km-es korzetben.

2017. jan. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha csináltál két tesztet, akkor biztosan nem vagy terhes. Hány negatív teszt után nyugodnál meg? 10 nap késésnél már biztosat mutat.
2017. jan. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Simán késhet a stressztől is
2017. jan. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem is a keses aggaszt,inkabb az hogy 2 napig tartott,es alig
2017. jan. 6. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!