Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes vagyok a barátomt...

Lehet terhes vagyok a barátomtól, de a szüleim kiborulnának ha megtudnák? 18 éves vagyok

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok a barátom 21,és igen ő kisebbségi.De rendesen dolgozik,munkahelye van(autószerelő)

de a szüleim ennek nem örülnek egyáltalán.Folyton veszekedés van ebből.Hamarosan összefogunk költözni.

Csak közbejött egy dolog.

Meg van az esély rá hogy terhes vagyok.

Ciklusom 13.napján voltunk együtt.Eseményutánit sem vettem be.A barátom családjában ezt ugy mond nem szabad,mert a vallásuk szerint ez is bűn..

Viszont nem tudom a szüleimnek ezt hogy adnám elő..

Félek hogy megszakítanának velem minden kapcsolatot ha terhes lennék a barátomtól.

És kicsit bevallom őszintén én is félek,szeretem őt de nekem olyan idegen a kultúrájuk..

Na viszont azt olvastam ha ovum napján este vagyunk együtt(mert nekem ha 14 napos a luteazis fazisom akkor a 13.napon van,mivel 27 napos)szóval ha aznap este vagyunk együtt elvileg már addigra elmúlik az ovu)kicsit ebben reménykedek..


2017. jan. 6. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Csak úgy kérdezem, hogy a házasság nélküli gyerekről mi a véleménye a pasid vallásának. Meg a leányanyákról.


A másik kérdésem, hogy te kinek a családjába tartozol jelenleg, a szüleidébe vagy a pasidéba.

2017. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
20% esely van igy is a terhessegre csak, szoval ne asd el magad, de tanulj belole, hogy jobb vedekezni, mint parazni utana.
2017. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Hogyan is fugg ossze az eseményutani azzal hogy egy másik család vallása nem engedi? Nem a barátod, hanem te vennéd be. A te családod szerint szabad es kellene védekezni, minimum gumival de ha azt a pasi vallása nem engedi akkor neked tabival.. Ha mindent sutba dobsz a saját családod es érdekeid ellen a pasid családjának javára, mit vársz? Te választottad azt az oldalt, érthető, hogy félsz hogyan ragalnanak otthon.

Legvalószínűbb, hogy most jól megjjedsz es el kellene kezdedend gondolkozni azon, hogy a továbbiakban hogy legyen..

Teherbe esni azert nem olyan könnyű, akik szándékosan próbálkoznak pont a jo időben azoknak sem megy egyből.

2017. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Szegeny szuleid! 😥

Megertem oket! Ha az en lanyom osszejonne egy ilyesfajta emberrel felnegyelnem....

Tenyleg sajnalom, hogy ezt meg kell elniuk! Fel neveltek, gondoztak, stb! Biztos nem azert, hogy egy "c" kategorias mellett verj tanyat, na meg ha terhes is lennel... Bbbbbrrrr

2017. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ne foglalkozz vele, ha a családjában bűn akkor hord ki nyugodtan a gyermeket, a szüleid meg fogják érteni, hogy a kisebbségi srác gyermeket csinált neked 18 éves korodra.... De ha így van, akkor kutya kötelességed elmondani a szüleidnek. Ezzel tartozol nekik !!!!! Ne a következményektől félj, hogy leszidnak hanem attól, hogy mi lesz ha a pasid elhagy mert talál egy másik 18 éveset akinek nem kell majd gyermektartást fizetni. A kisebbségiek akik 18 éves (kis)lányoknak gyermeket csinálnak és nem engedi a vallásuk hogy védekezzenek, azok általában lelépnek egy másik lányhoz amint megvan a gyermek. Tapasztalat... Akkor meg kire is számíthatsz majd?! A szüleidre. Szóval ne a leszidástól félj. Amúgy meg elmégy a TESCO-ba vagy egy gyógyszertárba és SOS veszel egy rápisilős terhességi tesztet. A használati útmutatót háromszor elolvasod, értelmezed, utána megcsinálod a tesztet a fürdőszobában és tudod hogy mi az ábra. Ha terhes vagy, be kell avatnod a szüleidet. Nem szégyenkezni kell hanem gondolkodni ha megengeded, hogy a 21 éves kisebbségi párod vallási okokból belédmenjen... Vagy ha neked ez fontosabb mint hogy gyermeked lesz vagy sem, baromi nagy családtervezési koncepciód lehet. Gondolom így fogod megválaszolni azt is, miből neveled majd fel a gyermeked ha terhes lettél. Ha terhes vagy mindenképpen BE KELL avatnod a szüleid. Ennyivel igenis tartozol nekik. De csak akkor ha a terhességi teszt pozitív. Na és utána SOS irány a nőgyógyászat és terhesgondozás, ha azt akarod, hogy a gyermeked meg is tudd szülni és ne legyenek komplikációk vagy nem akarod, hogy egy fogyatékos gyermeket nevelj 18 éves korodtól, mert bizony kimutatnak nagyon sok vele született betegséget. És akkor még gondolkodhatsz a továbbiakon a SZÜLEIDDEL közösen.
2017. jan. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi a kérdés?
2017. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!