Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes vagyok vagy...

Most akkor terhes vagyok vagy még sem?

Figyelt kérdés

Csináltam két különböző márkájú tesztet és mind a kettőn a behatárolt időn kívül jelent meg a második csík kb.2-3percel...Ilyenkor mi van?

Köszönöm előre a válaszokat..



2017. jan. 8. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos én még nemvoltam terhes.Remélem most az vagyok... Szóval,szerintem a lényeg az,h kettő csík ha van a teszteden akkor terhes vagy.
2017. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem vált pozitívvá negatív teszt időn túl se, ha nem voltam terhes, száradhatott akármeddig a teszt. Azért pár nap múlva ismételd meg a tesztet, már biztos egyértelműbb lesz.
2017. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm :)
2017. jan. 8. 22:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Babát vársz! Gratula !!!
2017. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tesztelj két nap múlva újra, akkor már időn belül kel megjelennie. Elvileg esélyes, főleg, ha két teszten is ott volt.
2017. jan. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia !

Igy van ahogy mondtak !

Én sokat teszteltem korábban , de ha nem volt baba nem lett sem időn túl sem előbb pozitiv !

Ha nem babat jelezne akkor esetleg abból latod hogy a csík nem ott van ahol lennie kell, vagy nem rózsaszín , hanem szürke .ha két harom percel jott kesobb szerintem az nem lehet mástól csak babatol.Ennyi idő alatt ugyebár nem szárad meg a teszt !

Szorítok neked !

2017. jan. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akko holnap megint megpróbálom! :)
2017. jan. 9. 20:59
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor*
2017. jan. 9. 20:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Irj majd mi lett az eredmény szorítok nagyon !!! M.
2017. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igazatok volt és most időn belűl jelent meg! :) köszönöm a segítséget!
2017. jan. 10. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!