Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség jele?!

Lehet terhesség jele?!

Figyelt kérdés
Körülbelül 10 napja voltunk együtt a párommal, szedek fogamzásgátlót és meg is jött a szokásos megvonásos vérzésem ami múlthét csütörtökön (jan. 5.) múlt el. Nem éreztem különbséget az eddig vérzéseimhez képest, ugyanúgy 4-5 napos erős vérzés. Ma még is fehér,ragacsos,szagtalan folyásom volt bár más panaszom nincs. Lehet ez terhesség jele 10 nappal a szeretkezés után?! Vagy valami más miatt van?! Egyáltalán 4 napos erős vérzés előtt 1 nappal lehetséges hogy teherbe estem még ha a fogamzásgátló nem is hatott?!! Ha teherbe estem volna gondolom nem lehetett volna ilyen hosszan erős vérzésem,igaz?! Anyukák,terhes nők! Ha nektek volt ilyen folyásotok mikor a terhesség alatt? Teljesen kétségbe vagyok esve...mikor tudnék először tesztelni?

2017. jan. 9. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
De miért lenne a folyásod terhesség jele? Ez nem terhestünet. Aktus után nagyjából 14 nappal később mutatja ki a teszt.
2017. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyi mindent olvastam a neten össze-vissza,hogy már összekavarodtam, valahol azt írták,hogy terhesség alatt jelentkezhet folyás de azt nem írták,hogy mikor. Ezért is rezeltem be úgymond...
2017. jan. 9. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség alatt valóban nő a hüvelyváladék mennyisége de ez még korai lenne. Terhesség korai tünete lehet hogy szúrni kezd a hasad vagy feszül a melled. De ahány nő annyi szervezet én közvetlen menstruáció utáni nap estem teherbe nem is peteérés időben. A legbiztosabb ha akkor tesztelsz ha késik hamarabb is lehet együttlét után 2héttel de nem minden esetben mutat pozitívat csak ha a szervezeted már elkezdi a terheshormont termelni.
2017. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs semmi más tünetem igazából, bár a hasam morog meg korog pár napja de gondolom ennek semmi köze hozzá. Előírás szerűen szedem a fogamzásgátlót, ezért is érzem lehetetlennek ezt... de ki tudja,főleg hogy abban az egy hétben szeretkeztünk amikor pont nem kell szedni a tablettákat, bár elvileg akkor is védenie kellene...:(
2017. jan. 10. 00:23
 5/6 anonim ***** válasza:

javaslom, hogy szexuális élet megkezdése és fogamzás gátló feliratása ELŐTT mindneki tájékozódjon az alapvető biológiai dolgokról, aztán arról, hogyan működik a fogamzásgátló tabletta.

a gyomorkorgáson jót nevettem :D

nem, nem vagy terhes.

2017. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tájékozódtam még ha teljesen hülyének is vagyok nézve,de például ma reggel is arra keltem,hogy volt egy kis barnás folyásom ami eddig még sosem fordult elő. Lehet túl dramatizálom, hisz tudom,hogy helyesen szedtem a tablettákat de akkor is van bennem egy félsz most...:(
2017. jan. 10. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!