Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal kb 3 és fél hónapja...

A párommal kb 3 és fél hónapja védekezés nélkül szexelünk de mégsem estem még teherbe. Lehet baj van velem? Egy hónapban olyan 4-6szor vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 20:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
8: Nem találkoztok sűrűn? Biztos, hogy készen álltok a gyerekvállalásra?
2017. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is laktok együtt? A gyereket akkor hogyan fogja látni? Őt sem sűrűn?
2017. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Ne ess kétségbe! Ez még nem sok idő. A sikeres fogantatás nagyon sok mindentől függ. Mi is fiatalok vagyunk (27 éves) és nekünk a 13. próbálkozós hónapban sikerült a baba. Nekem a hőmérőzés segìtett, sokkal hamarabb volt a peteérésem mint ahogyan én azt gondoltam. D és E vitamint is szedtem, a férjem is szedte. Lehet, hogy csak véletlen, de abban a hónapban amikor sikerült, reggelire minden nap natur joghurtot ettem friss gyümölcsökkel és sok búzacsírával. :-) Utólag már tudom, hogy rá voltam görcsölve, hogy sikerüljön, annyira akartam. Egyébként az én orvosom azt vallja, hogy rendszeres házas élet mellett 1,5 év után érdemes meddőségi centrumhoz fordulni.
2017. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerekünk van, de aktívabb házaséletet élünk, mint ti, akik gyereket szeretnétek... Ez azért javítandó.
2017. jan. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért szokták javasolni azt, hogy egész hónapban kell szexelni, két naponta, mert sokan azt se tudják, mikor van peteérésük.

Nálunk ez úgy alakult, hogy az első gyerek pont a vérzés utáni első nap sikerült (utána nem volt lehetőség összebújni, betegség miatt, úgyhogy 100%), a második gyerek pedig pont a vérzés előtt pár nappal. Ez is 100%, az lh teszt alapján tudom, mikor volt peteérésem, később is lett a tesz pozitív, és az első hetekben mindig egy bő héttel kisebb méreteket mértek UH-n, mint a vérzés alapján lennie kellett volna, viszont a növekedés üteme a nagykönyv szerint történt.


Tehát nekem pont a félidőben nem sikerült még teherbe esni, csak jóval előtte, vagy jóval utána. Ha középidőre időzítettük volna a szeretkezéseket, talán sose lett volna belőle semmi.


Amit írt az egyik válaszoló a rágörcsölésről és a hormonokról, az sem butaság. :)

Az első baba egy igen szenvedélyes, ruhaszaggatós, kicsit borozós este végeredménye, nem csodálom, ha volt egy hirtelen peteérésem. :D

A mostani pocaklakó pedig a mézeshetek alatt jött össze, amikor már túlvoltunk az esküvő miatti stresszen, és csak egymással foglalkoztunk. ;)


Kérdező: két naponta szex egész hónapban, és nem kell ennyire rágörcsölni. A legtöbb pár átlagban 4-5 hónap alatt hoz össze egy babát, van aki előbb, van aki később, de három ciklus után még teljesen felesleges kétségbeesni.

2017. jan. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!