Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mi történik. Terhess...

Nem tudom mi történik. Terhesség?! A jelek eddig egyértelműek voltak, csináltam ma egy tesztet (negatív lett), nagyon elbizonytalanított. Akkor most mi történik?!

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk.

Decemberben meglátogattam 07-21 között a barátomat. 05-10 között megvolt, 11-20 között mindennap nagyjából 2szer voltunk együtt. 15-16 körül kicsit véreztem de csak egy napos volt.

1-jén kellett volna megjönnie, max 4-6 napot szokott késni, ma már 12 napja.

1 hete vettem észre"tüneteket".


-mell fájás, érzékeny érintésre,de csak az egyik, viszont meg is nőttek picit

-hányinger

-37-37.5 körüli hőemelkedés 4 napon keresztül mostmar 36.5 mindig

-tüsszögés,büfi,puki

-napi 5x kell ürítenem, pedig eddig 2naponta 1x volt

-Kiütések a fejemen,mellkasomon.. Soha életemben nem voltak eddig.

-4-5 napja görcsöl a hasam és a méhen..

-derék fájás

-Egész nap alszom és így is fáradt vagyok.



2017. jan. 12. 01:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha 28 napos a ciklusod akkor sok esély van, ha 31-32 naposak, akkor nagyon pici az esély... Viszont ennyi és ilyen tünetek csak akkor lennének, ha már a teszt is mutatná... de láttunk már furcsa dolgokat, pár nap múlva tesztelj, ha megint negatív és mensi sehol akkor irány a doki. De, ha jól számolom, akkor már rég meg kellett volna jönnie, és ennyi késésnél azért ilyen tünetek mellett már lett volna pozi a teszt..



Azért drukkolok!


11 hkm

2017. jan. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A tüneteid nagyrésze inkább valami gastroenterális fertőzésre utalnak.

Ha nem jón meg, akkor menj el nőhyógyászhoz. Addig is egy kis normafloort szedjél, helyreteszi a bélrendszeredet.

2017. jan. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12 nap késés után kimutatja a teszt, későbbi ovuból sem lehetett terhesség, amit még nem mutatna a teszt, mert akkor nem volt szex. Szóval büfi, puki, nagy wc és egyéb guszti tüneteknek tök más oka van és eleve nem is terhességi tünetek.
2017. jan. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet,vagy menj dokihoz!A barátnőm terhes volt a tesztje meg negatív... :)
2017. jan. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam orvosnál, azt mondta teljesen normális hogy megváltozott az emésztésem és terhesség alatt mindenkinél előfordulhatnak nem kívánt szelek.

Levettek 7 üvegcse vért,vizeletet is adtam úgyhogy már csak az eredményt

2017. jan. 12. 09:07
 6/14 anonim ***** válasza:

Ennyi idő elteltével, doki már látott volna petezsákot :S Vagy nem volt UH?


Azért még drukkolok, majd írd meg mi lett :)

Amúgy a tüneteid csak akkor babás tünetek, ha már 6 hetes terhes vagy, mert ezek akkor jönnek elő. Korai terhességhez ez nagyon sok tünet, nem szokott, csak egy kettő előfordulni.


Hajrá azért :)

2017. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem ertem, ha tegnap voltál orvosnál, akkor ma minek érdeklődsz a Gy.k-n?

Várd meg az eredményt.

2017. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2017. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Biztos terhes...ha nem vedekezett akkoriban,es gondolom...hogy nem...sok buta liba:D
2017. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát lehet.De igazán kiirhatra volna mi lett .Tapasztalat miatt.
2017. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!