Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a barátommal de védekeztünk. És most késik a menstruációm. Nagyon stresszelek emiatt .Két napja késik most azért késik mert terhes vagyok vagy azért mert stresszelek?

2017. jan. 12. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám hogy terhes vagy, de mivel nem értek hozzá azt mondom menj nőgyógyászhoz. nem tudom miért kell ezt mindenkinek a szájába rágni, Mások se tudják majd egyértelműen megmondani 22f
2017. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hogyan védekeztetek, mennyi idő volt még akkor a menzeszedig, amikor szexeltél?
2017. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor miért nem az az első, hogy csináltok egy rohadt tesztet?!

Abból kiderül, hogy terhes vagy-e, az itteni válaszokból csak az, hogy kinek milyen napja van éppen.

2017. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha én ismeretlenül X km távolságból látatlanul mondok egy igent vagy egy nemet az biztosan sokat fog segíteni rajtad...

Javaslom menj el vegyél egy terhességi tesztet...még ha nem is vagy 18 éves....mert valami azt súgja nem vagy...

2017. jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16 nap és óvszerrel védekeztünk.
2017. jan. 12. 19:19
 6/6 anonim válasza:
Venned kell tesztet, az már kimutatja ha terhes vagy. Pár száz ft, és rá van írva minden, hogy hogyan kell használni.
2017. jan. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!