Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki a 10. pdo nal tart es...

Van aki a 10. pdo nal tart es szeretne egyutt izgulni? Mert a baratait mar nem akarja ezzel traktalni. Haha. Foleg aki diagrammon vezeti a hőjét

Figyelt kérdés

Nekem mostanaba 29napos ciklusaim voltak.. moat ez valahogy csúszik. Lehet, mert elhagytama a nappali szoptatásokat. Van egy 15hós lanyom. Egy eve peóbaljuk a babat. Úgy dontottunk, ez az utcsó hónap, ezert nagyon izgulok.

Mar a 32.napon vagyok..de ahogy a progi ia jelezte, kesobb lehetett ovum. A hőmérseklet eddig csodas. En nagyon úgy erzem vegre osszjott a dolog

Minden napom ez koti le, h izgulok es varom a fejlemenyt. Gondoltam, hatha van mas is epp ebbe a szakaszba, aki megosztana a helyzetet.

[link]


2017. jan. 13. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyire ragorcsolni valamire...csodas lehet:/
2017. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én elvagyok ezzel, koszi az aggodalmat😉😊 szerintem mas is így van vele...aki valóban akar babát, de nem jön össze.
2017. jan. 13. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:
drukkolok.9 dpon vagyok.mindjárt megjön érzés enyhe fejfájás néha hányinger :)
2017. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!