Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban?

Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal babát szeretnénk, egy éve nem sikerült még egyszer se, viszont fél év alatt 5 nagyobb cisztám volt, nyáron műtöttek az egyikkel. Lehet nem kéne, de az orvosom is "ijesztget" meddőséggel.

Na szóval, most 9.-re nem vártam. 8.-án "megjött", de azt se mondanám annak, mivel egy tisztasági betét elég is volt hozzá, utána 3 napig barnás folyásom volt. Nálam ez az egy nappal hamarabb azért is volt fura, mert a ciszták miatt MINDIG késik, rosszabb esetben ki is marad a havim.

Gyakori vizelési ingerem van, hasam alja kemény, 2 napig bal oldali hasszurka.

2 napja teszteltem, ami negatívat mutatott.

Szerintetek ez még lehet baba, vagy korán teszteltem? Esetleg valami más van a háttérben? Nőgyógyászomat 23.-án "látogatom meg".



2017. jan. 14. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetett beagyazodasi Vérzés is,szerintem kb 1het múlva csinálj egy másik tesztet !drukkolok:)

11hetes kismama

2017. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon boldog lennék!! :)

Aluszékonyság ilyenkor már jelentkezhet?

2017. jan. 14. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,de nekem a gyakori pisiles volt az első jelem :) az is inkább csak este fele volt, aztán az etvagyam nott meg picit és a hasam fajt ilyen "mindjart megjön"erzes volt😄Dr ezt minden nőnél más lehet
2017. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mivel olyan helyen dolgozom, a felfázás volt az első gondolatom. De mivel az volt már párszor, a "tünetek" nem stimmeltek. Utána jött a ciszta. Viszont (bocsánat), de azt együttlétkor mindig tudtam, mert fájt.

Bízom benne nagyon, hogy baba! :)

2017. jan. 14. 18:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Szívesen olvasok még mástól is tapasztalatokat :)
2017. jan. 14. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!