Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog januar vegeeig pozit...

Norman Bates kérdése:

Ki fog januar vegeeig pozit tesztelni, jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez az elso probalkozos honapunk, de igyekszem biztosra menni, ovutesztelek ill. 2-3 naponta egyutt vagyunk. Ti miota probalkoztok, milyen modszereket hasznaltok illetve van e kedvetek egyutt izgulni?

Babasodast kivanok mindenkinek :)

P.s: nem magyar a laptopom, nincs ekezetem.



2017. jan. 16. 20:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/132 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én már teszteltem pozit pont egy hete és most 5 hetes vagyok :) de nagyon örülök neki mert mikor több mint egy éve neki láttunk a projektnek pár hónap után inkább abba hagytuk mert nem akart össz jönni, és vissza mentem dolgozni. Nem tudom segít e vagy sem de én terhesvitamint kezdtem szedni már 1-2 hónappal előtte és palástfű meg cickafarok teát ittam, az együttlét után jó ha legalább 15 percig nem kelsz fel. elsőre összejött egy alkalomból ami nagy boldogság a régebbi kudarcokat tekintve :D

Sok sikert neked, drukkolok! :)

2017. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/132 anonim ***** válasza:
100%
én vasarnapra nem várom. jó lenne. J vagyok
2017. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/132 anonim ***** válasza:

én 26.ára nem várom. 6.hónap hogy próbálkozunk.

12.én volt ovum,uh szerint is,és együtt voltunk 10.11.12. én. bizakodok :)

2017. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/132 anonim ***** válasza:
Sziasztok èn tegnapra vártam de meg semmi görcsölget a hasam is ès a mellem mintha meglenne egy picit duzadva . holnap szeretnèk tesztet csinálni de lehet korai :( utolso menszim dec.18
2017. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/132 A kérdező kommentje:

En clearblue digitalis ovutesztet hasznaltam, aszerint hetvegen kellett egyutt lenni es elv ma ovulaltam. Jan 30-31-re nem varom.

Koszi a hasznos tanacsokat, en pregnacare before conception nevu vitamint szedem mar egy hete minden nap ill. bevetettuk a fekve maradast is.

Nagyon izgulok, remelem mindannyiunknak ez a honap lesz a befuto <3

2017. jan. 16. 23:23
 6/132 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is ez az első hónap, én 29-re nem várom :)

Mi semmi extra tesztet, hőmérőzést, ilyesmit nem vetettünk be, "csak" 2 naponta szerelmeskedés, utána fekve maradás, néha kispárna, ha épp eszünkben volt. Amúgy is szeretem, de mostanában még több narancslevet iszok, abban sok a folsav, plusz van egy szupi multivitaminom, azt szedem, hagyományos, nem babavitamin. De amúgy elég egészségesen élünk, semmi káros szenvedély, gyorskaja, ital, ilyesmi. Bízunk benne, így is sikerül. Ha nem, akkor bőven lesz még időnk más praktikákat kipróbálni.

Izguljunk együtt :)

(én amúgy 26 éves vagyok)

2017. jan. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/132 anonim ***** válasza:
Én vasárnapra 22ére nem várom, ma vagyok a 23. ciklusnapon. Szombaton és vasárnap volt egy nagyon pici pecsételésem, azóta érzem a hasam alját, mint mielőtt megjön. Ez a sokadik hónap, hétfőn Kaáli Intézet. "K"
2017. jan. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/132 anonim ***** válasza:
100%
utolsó,akkor neked tuti baba van,a pecsételés jó jel :) drukkolok,mikor tesztelsz? :)
2017. jan. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/132 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én jövő hét 25-re nem várom.

Ez a 3. hónapunk. Az első kettőben eléggé elbénáskodtuk a dolgot, de most a lehető legtöbbet együtt voltunk.

Több mint egy hete hőemelkedésközeli állapotban vagyok, ami nálam fura, mert 36,2-őt szoktam mérni. És fáj mindenem. Remélem nem lappangó betegség. :(

Ráadásul a melleim is nagyon érzékenyek lettek. Az tűnt fel, hogy fáj. Eddig ilyenem nem volt.

Félek, csak bebeszélek magamnak minden hülyeséget, amitől reménykedhetek.

Na mindegy, drukkolok mindenkinek! :)

2017. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/132 Theressita ***** válasza:
100%

Jé, de jó, sziasztok :-) Ez a 6. "próbálkozós" ciklusunk. Most úgy különösen nem "praktikázunk", próbálunk egészségesen élni, sok gyümi, egy kis vitamin, nincs káros szenvedélyünk (vagyis nekem a csoki a gyengém :-().

Határozottan úgy érzem, mostanság volt ovum, bár különösen nem számolgattuk a napokat, de valahogy most igen aktív időszakunkat éljük :-) Nemvártig még van idő...úgy a hónap vége körül... (a ciklusaim változók 28-34 nap) Szép napot!

2017. jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!