Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív vagy...

Szerintetek ez pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Első próbálkozós hónapban vagyunk és nem tudom eldönteni hogy ez már pozi vagy sem. Esetleg érvénytelen? Van egy nagyon halvány csík.

[link]

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 17. 08:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Látni valami, de nem vagyok benne biztos, hogy nem csak száradási... Kiváncsi vagyok a másikra. :) Drukkolok!
2017. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
szia.teszteltél azóta? már erösödnie kellett ha az ott tényleg csík volt :)
2017. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Tegnap elfelejtettem tesztelni a nagy reggeli rohanás közepén, így ma teszteltem... akartam volna. Megjött :(

6-os válaszoló, veled mi újság?

2017. jan. 21. 08:20
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia ! 6-os vagyok , csináltam tesztet ugyanolyan lett :( se nem erősebb se nem gyengébb ... Viszont van verzesem 2 napja de csak tisztasági betét eleg ! Szerintem mensi amugy ! Tehat igy negatívnak veszem a tesztet! Lehet el lövök Jövőhet végen egyet , de talan mar felesleges ! Nem baj , ne keseredj el kérdező ... Uj hónap uj remények ... Neked is ... Nekem is !
2017. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát ez van :( Na de talán következő hónapban sikerül! :)))
2017. jan. 22. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!