Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van beágyazódási vérzés...

Mikor van beágyazódási vérzés a nőknél?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Ilyen nekem még nem volt. Csak most történt nemrég. Normál vérzés után 2 nappal kezdődött. 5 napig tartott. Leginkább felnőttek válaszát várnám. Anyámmal nem akarok ilyenekről beszélni. Kínos. Gondolom meg lehet ezt érteni. Az 5 napos beágyazódási vérzés előtt lefeküdtük. Anélkül. Tudom mit gondolhatnak. Felelőtlen kislány. Viszont én most a tanácsukra és a véleményükre lennék kíváncsi. Ugye nem lehetek terhes? Ja és még nem állt be rendesen nekem a menstruációm. Köszönöm mindenki segítségét, véleményét!

2017. jan. 18. 19:02
 1/7 RRR ***** válasza:
100%

tesztelj,ha 12-14 nap eltelt az aktus óta

meg itt olvasgass:


[link]

2017. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódási vérzés nem tart 5 napig ,csak egy pecsét a Bugyin és normál esetben az elmaradt mensi előtt van, de teljesen pontosan az aktus után kb 2 hét, ez sokmindentől függ az se mindeggy mikor volt peteérésed ha egyáltalán volt, szerintem nem vagy terhes de ha csinálsz tesztet az kimutatja és szerintem jobban tennéd ha elmennél nődokihoz aki esetleg ír fel fogamzásgátlót ami beállítja a ciklusodat és nem leszel terhes, nem kell félni a dokitól nem harapja le a fejed, tudom mert mikor legelsőnek mentem akkor én is féltem
2017. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, mitől véreztél 5 napig, de biztos nem a beágyazódási vérzéstől. 17 évesen nem tanultatok még a szaporodásról? Na mindegy...

A helyedben elvágtáznék egy nőgyógyásztól, mert menstruáció után 2 nappal 5 napig vérezni semmiképp nem normális, ahogy az sem, hogy 17 évesen még nem állt be a menstruációd.


Ettől függetlenül lehetsz terhes, imádkozz, hogy ne legyél. Az aktus után legalább 14 napot (de inkább 16-ot) kell várni a terhességi teszttel. Ha már ennyi eszetek volt csak, legalább egy tesztet csinálj majd.

2017. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka hogy valakinek van beágyazódási vérzése
2017. jan. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódási vérzés nagyon ritkán fordul elő és csak akkor, ha a nő teherbe esett, aktus után kb. 10 nappal lehet beágyazódási vérzés, ami egy kis folt, pecsételés, de a legtöbb esetben nincs ilyen. Ami neked volt, az valamilyen vérzészavar, ami 17 évesen akár normális is lehet, ha megismétlődik fordulj nögyogyászhoz.
2017. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Theressita ***** válasza:
100%
Én csak a menzi utáni néhány napos vérzéshez tudok hozzászólni- nekem is mindig volt és van mind a mai napig. Már több doki után is elmentem, annyira féltem, mitől lehet ez (nem terhességtől tartottam, hanem nehogy valami betegség, baj legyen). Mindegyik azt mondta, a peteérés miatt van- egyszerűen olyan fajta vagyok, aki peteéréskor vérezget (persze nem úgy mint a menzi, inkább csak folyás-szerűen szivárog...) ritkaság, de van ilyen... De mindenképpen nézesd meg magad!
2017. jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönnöm mindenkinek aki segített! :)
2017. jan. 20. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!