Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vaterás one step terhességi...

Vaterás one step terhességi teszt lehet szellemcsikos?

Figyelt kérdés

Közületek biztosan sokan használjátok ezt a fajtát


Szeretnék érdeklődni, hogy nektek szokott szellemcsikos lenni pl ha forgatjátok?



2017. jan. 19. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem sokat hasznaltam belole (2 darabot) es mindketton volt szellemcsik. Nem szines volt, hanem

Szurke, de kb egybol latszott rajta es ahogy telt az ido erosebb lett.

En nem is rendeltem belole emiatt, ezt a kettot is csak a baratnom adta kiprobalasra.

Biztos, hogy mutatja a terhesseget a keses utan, amikor mar magasabb a hcg, de emiatt a szellemcsikozodas miatt szerintem korai tesztelesre pont nem alkalmas.

2017. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hány napod van a nemvártig? teszteltél azóta? én nem használtam még de ismimnek is szellemcsíkos volt és megjött neki :/ próbáld meg másik fajta teszttel
2017. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma csináltam, elsőnek hómező aztán egy idő múlva forgattam fénynél és megint ott volt a száradási csík. Sajnos a színét nem látom pontosan h szürke vagy lilás :/


6 napja késik de pl novemberben nem is volt meg. Valószínűleg ez a hónap is kimarad.. Biztos a stressztől :/

2017. jan. 21. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!